Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
FU Ms. FU
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86--18318810054 Email:info@bbier.com
Home > Produkte > Dritat e punës
Shërbimi Online
FU
Kontaktoni Tani

Dritat e punës

Kategoritë e produkteve të Dritat e punës , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, 150 Watt Led Llambë , furnizuesit Dritat e punës / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Ufo Lights R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
më shumë

LED dritat e punës portative

më shumë

Dritat e stringit të punës

Ky Dritat e Punës Shumë Funksionale është pesha e lehtë me kordonin elektrik prej 10ft që lejon atë për pozicionim të shpejtë dhe transportueshmëri të lehtë. Dritat e Stringit të Ndërtimit është një llambë misri me detyrë të rëndë portative LED të punës me një kënd rreze 360 ​​gradë për mbulimin e plotë të zonës suaj të punës. Ndriçimi i përkohshëm LED përdoret për vendet e punës dhe zonat e ndërtimit për të siguruar ndriçim maksimal për një kohë të kufizuar. 150 Watt Led Light Bulb mund të reduktojë 89% të konsumit të energjisë sesa burimi tradicional i dritës së njëjtë të performancës. Dritat e Stringit të Ndërtimit janë Built-in 6000V mbrojtës i tensionit të lartë, minimizojnë dëmtimet e panevojshme të shkaktuara nga vendndodhja e parregullt ose e paqëndrueshme dhe e lagësht e aplikueshme, të përshtatshme për përdorim në natyrë . Dritat e punës kanë garanci 5-vjeçare, garanci për kënaqësi.


Work Lights


Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim