Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
FU Ms. FU
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86--18318810054 Email:info@bbier.com
Home > Produkte > UFO LED Gjysma e Lartë
Shërbimi Online
FU
Kontaktoni Tani

UFO LED Gjysma e Lartë

Kategoritë e produkteve të UFO LED Gjysma e Lartë , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Ufo High Bay Led , furnizuesit Led Ufo Bays Lartë / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Ufo Led Lights R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë UFO LED Gjysma e Lartë furnizuesit

UFO LED High Bay është dritë e rrumbullakët e lartë me shoferin në krye të ndeshjes. Ufo High Bay Led është ideal për ndriçimin e magazinës dhe mund të montohet. UFO LED High Bay është një UFO disk-formë LED dritë sistem që përmban një alumini banesë integrale. Led Ufo Bays Lartë është evolucioni mbresëlënës i dritës së magazinës ose dritës së tavanit të lartë. Të vogla dhe kompakte. Ufo Led Lights Light industrial `s pushtet janë 60W. 100W. 150W. 200W. ngjyra e saj e lehte jane White Light (WH) dhe Neutral White (NW). 150W Led Ufo High Bay përdoret gjerësisht në supermarkete, dyqane komode, stacionet e benzinës, parkingjet, depot, dyqanet, gjiret e larta, gjiret e ulëta, dritat e rrugëve, hotelet, motelet etj.

UFO LED High Bay

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim