Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
FU Ms. FU
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86--18318810054 Email:info@bbier.com
Home > Produkte > Dritë Troffer
Shërbimi Online
FU
Kontaktoni Tani

Dritë Troffer

Kategoritë e produkteve të Dritë Troffer , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Led Troffer , furnizuesit Dritë Troffer / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Retrofit Troffer R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
më shumë

2x4 Dritat Troffer

më shumë

2x2 Dritat Troffer

më shumë

1x4 Dritat Troffer

Troffer Light është instalimi i drejtpërdrejtë i dritës që përshtatet në një rrjet modular të zhytur (p.sh. 2 nga 2 ose 2 nga 4) Pajisjet e Led Troffer janë projektuar në mënyrë tipike për të akomoduar llampat standarde (T12, T8, T5) por tani janë të dizajnuara shpesh me integrale Burimet LED. Troffer Retrofit zakonisht ulet mbi tavanin e tavanit, por është gjithashtu në dispozicion në "kuti" të sipërfaqes së malit. Zgjidhja inteligjente e zgjuar e teknologjisë Smart BBIER ose e vazhdueshme 0-10V e zbehta deri në 5% së bashku me efikasitetin deri në 130 LPW mundëson përputhjen me shumicën e kodeve energjetike kombëtare .Troffer kualifikohet për DLC që mundëson zvogëlime të përmirësuar në mbarë vendin. Panelet e Flat dhe Troffers janë zgjidhje të ndriçimit LED që zëvendësojnë fixtures fluoreshente në tavanet e rënies. Dritat e ofruara janë zgjedhja e qartë kur bëhet fjalë për instalimin e ndeshjeve të ndriçimit në spitale, zyra të mëdha dhe mjedise industriale.


Troffer Light
Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim