Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
FU Ms. FU
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86--18318810054 Email:info@bbier.com
Home > Produkte > Dritat e punës > Dritat e stringit të punës
Shërbimi Online
FU
Kontaktoni Tani

Dritat e stringit të punës

Kategoritë e produkteve të Dritat e stringit të punës , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Dritat e stringit të punës , furnizuesit Llambë e udhëhequr nga puna / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Llambë String Puna R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë Dritat e stringit të punës furnizuesit

Dritat e punës së stivës së Bbierit prodhohen me kabllo dhe priza të formësuara dhe të lidhësit. Llambë e punës string është në dispozicion në 80 watt, 100 watt, 120 watt dhe 150 watt, çdo stringer vjen me kafaze plastike ose metalike. Ndërtimi i detyrës së rëndë është vlerësuar për përdorim në natyrë dhe është radhitur në ROHS CE.

Drita e punës është ideale për ndriçimin e punëtorive, garazheve dhe zonave të ngushta të punës.   Led Work Lamp është projektuar për t'i rezistuar abrasioneve, lagështirës dhe rrezet e diellit. Dizajni i saj kafaz mbron llamba dhe e bën atë të shpejtë dhe të lehtë për ta zëvendësuar kur është e nevojshme. Dritat e punës string mund të jetë i montuar me një goditje që do të vendoset mbi zonën e punës. Drita e punës LED është ETL e listuar për t'u montuar pranë lokacioneve të lagështa duke e bërë atë një zgjidhje të shkëlqyeshme të ZHEL për zonat e lehta të punës, ndriçimin e garazhave, vendet e ndërtimit dhe shumë aplikacione komerciale dhe rezidenciale.String Work LightsLista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim