Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
FU Ms. FU
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86--18318810054 Email:info@bbier.com
Home > Produkte > Stadium Lights
Shërbimi Online
FU
Kontaktoni Tani

Stadium Lights

Kategoritë e produkteve të Stadium Lights , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Ndriçimi i fushës sportive , furnizuesit Ndriçimi i stadiumit të udhëhequr / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Led Stadium Lights R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
më shumë

Ndriçimi i stadiumit në natyrë

Stadium Lights   janë zgjidhje e përsosur e ndriçimit me efikasitet të lartë për çdo aplikim sportiv. Ndriçimi ynë i fushës sportive është 50% më i ndritur dhe ruaj 70% në energji. Led Stadium Ndriçimi për shitje është ideal për ndriçimin e sporteve, si fusha tenisi, fusha basketbolli, apo stadiume futbolli   Led Stadium Lights mund të përballojë kushtet e vështira të motit. Led Stadium Flood Light është projektuar për një zëvendësim të drejtpërdrejtë për ndriçimin e Stadiumit, Fushat e Futbollit, Fushat e Futbollit, Gjykatat e Tenisit dhe Arenat e Hokejve. Ndriçimi i brendshëm / i jashtëm dhe ndriçimi arenë i ndriçuar i projektuar për të zëvendësuar elementët e paefektshëm të energjisë HID në Polet e Lehta.

Led Stadium Light

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim