Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
FU Ms. FU
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86--18318810054 Email:info@bbier.com
Home > Produkte > Stadium Lights > Stadium Light Bulbs
Shërbimi Online
FU
Kontaktoni Tani

Stadium Light Bulbs

Kategoritë e produkteve të Stadium Light Bulbs , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Led Stadium Light , furnizuesit Led Stadium Flood Lighting Ndriçimi / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Stadium Light Bulbs R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë Stadium Light Bulbs furnizuesit

Stadium Light Lamps janë të përshtatshme për ndriçim në natyrë, kopshte, sheshe, tabela, fabrika, doke, stadiume dhe vende të tjera ku ndriçimi është i nevojshëm. Stadium Light Bulbs   kanë masa kundër rrezatimit, dhe llambat dhe pajisjet ndihmojnë kërkesat mjedisore . Led Stadium Light   për stadiumin me rezistencë të lartë, rezistencë korrozioni dhe pajisje elektrike për të përmbushur kërkesat e rezistencës ndaj nxehtësisë . Krijimi i një stadiumi më të qëndrueshëm sportive bëhet më e mundur me ndriçimin e Flood Lighting Stadium . Me kursimet e energjisë deri në 75%, ju mund të zvogëloni një sasi të madhe të konsumit të energjisë. Me një rritje në cilësinë dhe prodhimin e dritës, dukshmëria bëhet më e mirë. Kjo krijon siguri më të mirë në dy mënyra: për lojtarët dhe vizitorët. Duke u mundësuar lojtarëve të shohin më mirë në fushë ose gjykatë, ata do të jenë më mirë të shmangin aksidentet e mundshme me Stadium Floodlights . Në të njëjtën mënyrë, tifozët dhe vizitorët mund të ndihen më të sigurt në stadium ose në parkingun me zona të ndriçuara mirë.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim