Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
FU Ms. FU
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86--18318810054 Email:info@bbier.com
Home > Produkte > Drita diellore në rrugë
Shërbimi Online
FU
Kontaktoni Tani

Drita diellore në rrugë

Kategoritë e produkteve të Drita diellore në rrugë , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Llambë diellore Rruga , furnizuesit Led Rruga diellore / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Drita diellore në dritaren e rrugës R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
më shumë

100w drita diellore në rrugë

më shumë

Drita diellore 20w

Drita diellore në rrugë është ndriçimi i sipërfaqes diellore 25Watt me sensorin e lëvizjes PIR dhe senzorin e dritës I papërshkueshëm nga uji IP65 Led Street Light Dusk në Dawn për Outdoor.Solar dritat rrugë janë ngritur burime të lehta të cilat janë mundësuar nga panelet diellore në përgjithësi, LED është përdorur zakonisht si burim ndriçimi i dritës diellore moderne moderne , pasi LED do të ofrojë Lumens shumë më të lartë me konsumin më të ulët të energjisë. Kjo është një nga llambat më të përshtatshme dhe më të gjithanshme të Solar Street në treg, është i papërshkueshëm nga uji IP65 aliazh alumini dhe strehim me xham të ashpër integron panelin diellor, bateritë e zërit të litiumit të zëvendësuar, dhe kontrolluesin e kohës së muzgut në agim në një njësi. Led Rruga e Diellit   Instalimi është aq i thjeshtë sa ta mbështjell dritën mbi një shtyllë ose sipërfaqe të sheshtë duke përdorur bracke të saj të integruar. Nuk ka tela për të lidhur çfarëdo qoftë! Drita është plotësisht automatike. Drita diellore në dritaren e rrugës merr rreth 9-10 orë rreze dielli të drejtpërdrejtë për të ngarkuar plotësisht, me panelin e jugut. Drita diellore në rrugë është projektuar për shtëpi moderne, duke ndriçuar hyrjen, kopshtet, oborret, pishinat dhe zonat rekreative.

solar street light

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim