Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
FU Ms. FU
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86--18318810054 Email:info@bbier.com
Home > Produkte > Led Wall Lights > Dritat e Ujit të Ujit
Shërbimi Online
FU
Kontaktoni Tani

Dritat e Ujit të Ujit

Kategoritë e produkteve të Dritat e Ujit të Ujit , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Dritat e Ujit të Ujit , furnizuesit Led Wall Pack me fotoçelë / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Ndriçimi i dritës së murit R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë Dritat e Ujit të Ujit furnizuesit

Ndriçimi i ndriçuar i Brier Led Walls janë ideale për përdorim të përgjithshëm në ambiente të jashtme dhe të brendshme. I parapëlqyer nga ndriçimi i jashtëm si kopshti, gjykata, lëndina, oborr, si dhe ndriçimi i sigurisë në depo, punëtori dhe shumë më tepër aplikime brenda dhe jashtë. tonë   Ndriçimi i dritës së dritës është i papërshkueshëm nga uji dhe i papërshkueshëm nga pluhuri dhe IP65 është renditur. Llamba e Uratit e Ujit është rezistente ndaj dridhjeve, pa merkure dhe nuk do të ndriçojë. Ky Led Wall Pack me fotocel është ideale për aplikime industriale, komerciale dhe rezidenciale. Të tilla si siguria, hyrjet, shkallët, ruajtja, ndriçimi perimetrik dhe shumë më tepër! Recessed ynë Wall LED Lights është 8 0% e kursimit të energjisë! Kjo Led Wall Pack Light është e përkryer duke zëvendësuar standardin 150-600W halide metalike dhe llampat e presionit të lartë të natriumit, Ruaj faturën tuaj elektrike.


Recessed Led Wall Lights

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim