Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
FU Ms. FU
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86--18318810054 Email:info@bbier.com
Home > Produkte > Stadium Lights > Ndriçimi i stadiumit në natyrë
Shërbimi Online
FU
Kontaktoni Tani

Ndriçimi i stadiumit në natyrë

Kategoritë e produkteve të Ndriçimi i stadiumit në natyrë , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Ndriçimi i stadiumit në natyrë , furnizuesit Dritat e stadiumit portativ / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Led Lights Outdoor Arena R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë Ndriçimi i stadiumit në natyrë furnizuesit

Bbier prezanton ndriçimin e stadiumitnatyrë për arenat e mëdha të sporteve të brendshme dhe të jashtme, ose ndonjë hapësirë ​​tjetër që ka nevojë për ndriçim të konsiderueshëm dhe cilësor. Ky stacion i stadiumit industrial i ndriçuar i stafit siguron cilësi të shkëlqyeshme të dritës me zero kohë për ngrohje. Ky instalim rezistent ndaj nxehtësisë dhe ndikimit është i vulosur dhe i mbrojtur nga uji, papastërtia, vaji dhe kushtet e vështira të motit. Ndërtuar për të duruar, këto Led Lights Outdoor Arena janë vlerësuar të zgjasin për më shumë se 20 vjet, në një mesatare ditore të drejtuar nga 3 orë. Led Arena Floodlights është e mbrojtur nga UV dhe paneli i çipave LED është i mbuluar nga një lente polikarbonat jo i verdhë. Projektuar për t'u montuar në një shtyllë ose në një mur. Nuk lëshon zhurmë ose ndërhyrje RF. Ndriçuesit e Led Arena siguron rritjen e vizionit me shkëlqim të ulët. Designed për të përballuar temperaturën midis -4 ° dhe 104 ° F

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim