Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
FU Ms. FU
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86--18318810054 Email:info@bbier.com
Home > Produkte > Led Wall Lights > Ndriçimi i dritës së jashtme në mur
Shërbimi Online
FU
Kontaktoni Tani

Ndriçimi i dritës së jashtme në mur

Kategoritë e produkteve të Ndriçimi i dritës së jashtme në mur , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Outdoor Led Wall Pack , furnizuesit Ndriçimi i dritës së jashtme në mur / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Dritat e murit në natyrë R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë Ndriçimi i dritës së jashtme në mur furnizuesit

Me një prodhim të lehta deri në 16,800 lumen, tonë   Regjistrimet e jashtme të dritave të murit të dritave do të ndezin çdo zonë për të krijuar një mjedis më të sigurt. Outdoor Led Wall Pack është e përkryer për perimetrin e jashtëm dhe ndriçimin e zonës. Karakteristikat e ndarjes së gjerë anësore. Dhe Outdoor Led Wall Light Fixtures do t'ju shpëtojë deri në 85% në faturën tuaj të energjisë. Bbier   Dritat e murit në natyrë vijnë me një copë litari silikoni, e cila ndalon rrjedhjen nga jashtë. Gjithashtu është rezistente ndaj nxehtësisë dhe ndikimit. Vjen në një finish bronzi të errët standarde që të përputhen me çdo zonë. Made nga Glass ose PC Lens. Xhami nuk do të degradojë ose të ndryshojë ngjyrat nga ekspozimi i rrezet e diellit.


Ne mbështesim standardet më të larta për të gjitha produktet tona duke testuar çdo produkt për performancë optimale dhe siguri. Dritat e jashtme të Bbier Jashtme janë jo toksike, ndryshe nga pako tradicionale HID, dhe nuk do të zbehet me kalimin e kohës, kështu që mund të shijoni një dritë të qëndrueshme të prodhimit. Vlerësimi IP65 i qëndrueshëm ndaj motit siguron që paketa jonë e zhurmës LED mund të qëndrojë deri në elementet. Outdoor Led Wall Fixtures është i marrëveshje për hapësira në natyrë të tilla si ndërtimi exteriors, parkings shumë, rrugë / alleyways, paraking shumë dhe garazhe.


Outdoor Led Wall Light Fixtures


Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim