Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
FU Ms. FU
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86--18318810054 Email:info@bbier.com
Home > Produkte > Ndërrimi i Halidit me Metal
Shërbimi Online
FU
Kontaktoni Tani

Ndërrimi i Halidit me Metal

Kategoritë e produkteve të Ndërrimi i Halidit me Metal , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Ndërrimi i Halidit të Metaleve , furnizuesit Metal Halide Led Retrofit / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Llambat e zëvendësimit të halideve të metalit R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
më shumë

Ndërrimi i halidit të metalit 250w

më shumë

Ndërrimi i halidit të metalit 175w

më shumë

Zëvendësimi i Led Metal Halide 100w

Dizajn i efektshëm i dritës   Ndërrimi i Halidit me Metal është projektuar posaçërisht për përdorim në postin e lartë dhe të zonës ndeshjeve dekorative. Post Metal Halide Led Retrofit është një mënyrë e shpejtë dhe e lehtë për të përshtatur paketat si një alternativë për blerjen e ndeshjeve të reja. Bbier ndriçimi me shumicë ofron një gamë të gjerë të Metal Halide Led llambat Ndërrimi për shitjen me pakicë, mikpritjen, kujdesin shëndetësor, zyrën, aplikacionet komerciale dhe në shtëpi. Llambat e Llamës Retrofit të Lëvizjes Post për llupat post-lartë janë zëvendësime një-në-një për halide metalike dhe bulbs HPS. Komerciale jonë udhëhequr nga postimi i lartë retrofit, post lartë udhëhequr llambat retrofit, Led zëvendësim për Metal Halide Light është projektuar për të zëvendësuar metalet ekzistuese të halidit dhe llambat me presion të lartë të natriumit, të zëvendësojë instalimet e kamionëve të garazheve të parkimit dhe retrofit të postës së lartë të dritës, duke përshtatur ndriçimin tradicional të poleve me llambat LED Post Top.Metal Halide LED Replacement

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim