Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
FU Ms. FU
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86--18318810054 Email:info@bbier.com
Home > Produkte > Dritat e punës > LED Work Light Tripodi
Shërbimi Online
FU
Kontaktoni Tani

LED Work Light Tripodi

Kategoritë e produkteve të LED Work Light Tripodi , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Led Work Triple lehtë , furnizuesit 150 Watt Led Bulb Ekuivalent / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Llambë e punës R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë LED Work Light Tripodi furnizuesit

Led Work Light është e përkryer për seminarin në shtëpi ose vendin e punës. Vepron në rrymën standarde të familjes prej 120 volt. Stand rregullon nga lartësia 2 deri në 6 këmbë. Rrypi i telit të sigurisë, çeliku i qëndrueshëm me mbërthyesin e veshjes së pluhur dhe ngjyrën e verdhë për siguri.

Bbier pajisur   LED Work Light Tripod me 2 drita LED. Llamba e punës është ekuivalente në prodhimin në 2 llamba halogjene më të larta. 150 Watt Led Bulb ekuivalente paraqesin një qëndrim të lehtë, por të guximshëm prej çeliku. Mund ta rregulloni stendën në lartësinë e dëshiruar. Të gjitha këto karakteristika ofrojnë Led Work Light Tripod me një jetëgjatësi prej 50,000 orësh. LED Work Light Tripodi   siguron ndriçim të mjaftueshëm me llambën e saj të qëndrueshme LED. Sapo të shkëputet nga trariti, trajtimi i tij i lehtë lejon gjithashtu që ajo të transportohet me lehtësi.LED Work Light Tripod

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim