Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
FU Ms. FU
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86--18318810054 Email:info@bbier.com
Home > Produkte > Led Wall Lights
Shërbimi Online
FU
Kontaktoni Tani

Led Wall Lights

Kategoritë e produkteve të Led Wall Lights , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Led Wall Pack , furnizuesit Drita diellore të murit / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Led Wall Lamp R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
më shumë

Led Wall Lights Indoor

më shumë

Ndriçimi i dritës së jashtme në mur

më shumë

Dritat e Ujit të Ujit

Paketat LED të zhurmës dhe ndriçimi i pllakave mur kursen në koston e operimit në krahasim me fixtures halide metalike. Led Wall Pack është një instalim kompakt dhe i lehtë në natyrë i projektuar për parkingje, vendkalime dhe porta. Led Wall Lamp përmban një dizajn klasik, kështu që ju nuk keni nevojë të përditësoni pamjen tuaj duke u kthyer në teknologjinë LED të kursimit të energjisë. Ndriçimi i dritës i Wall Pack është projektuar për aplikime të ndriçimit të montuara në mur që kërkojnë dritë të bardhë uniforme, jetë të gjatë dhe mirëmbajtje të ulët. Çelësat e çimentos me LED janë me stile të prerjes dhe xhami të plotë. Dritat me pllaka LED janë përdorur për ndriçim komercial me efikasitet energjetik, ata do të ndriçojnë zonën e biznesit tuaj në mënyrën që dëshironi.


led wall lighs
Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim