Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
FU Ms. FU
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86--18318810054 Email:info@bbier.com
Home > Produkte > Led Wall Lights > Led Wall Lights Indoor
Shërbimi Online
FU
Kontaktoni Tani

Led Wall Lights Indoor

Kategoritë e produkteve të Led Wall Lights Indoor , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Led Wall Lights Indoor , furnizuesit Led Wallpacks / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Led Wall Pack 400W Ekuivalent R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë Led Wall Lights Indoor furnizuesit

Wall ynë LED dritat Indoor janë zëvendësime të mëdha për të hapur, përpara hedhin Metal Halide ose natriumi kalium llamba. Led Wall Pack Light do të zëvendësojë diku nga 150W HPS / MH dhe do të sigurojë lumens të mjaftueshëm në shumicën e aplikacioneve. Përveç kësaj, Led Wallpacks tonë janë të lehtë për t'u instaluar dhe të ofrojnë funksione të përshtatshme operative të tilla si "Fillimi i menjëhershëm". Për më tepër, këto Led Wall Pack 400W Equivalent sigurojnë ndriçim superior pa dridhje ose humming.


Led Wall Lights jonë është eko-miqësore që do të thotë se nuk ka merkur. Me këtë ndriçim të përmirësuar, nuk ka UV ose IR në rreze. Për më tepër, këto   LED Wall Pack Fixture s vijnë me një garanci 5 vjeçare. Aplikime: Hyrja Ndriçimi, Ndriçimi i oborrit, Ndriçimi industrial, Peizazhi i jashtëm Ndriçimi, Ndërtesa, hotele, ndriçimi i murit etj.


Led Wall Lights Indoor


Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim