Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
FU Ms. FU
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86--18318810054 Email:info@bbier.com
Home > Produkte > Led Shoebox Light
Shërbimi Online
FU
Kontaktoni Tani

Led Shoebox Light

Kategoritë e produkteve të Led Shoebox Light , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Led Shoebox , furnizuesit Led Shoebox Light / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Led Shoebox Regjistrimi R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

LED jonë Shoebox Light është projektuar për të zëvendësuar 100W në 1000W Metal halide dhe Lartë Pressure natriumi shoebox dritat në parkingje dhe zona të tjera publike. Furnizuesi i Prodhuesve të Çelësave të Zonës së Zonës së Zonës. Led Shoebox ka 3 Lëvizje Hapi (20% / 50% / 75% / 100% telekomandë) dhe i përsosur për parkingje, rrugë, shitës të makinave, kampuseve, parqeve dhe si zëvendësim për dritat e rrugëve dhe llampat e avullit. Ky Led Shoebox Fixture është në dispozicion në 100w, 150w, 180w, 200w dhe 320w. Sensori fotocell dhe sensori i lëvizjes është i pranueshëm.


Led Shoebox Light

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim