Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
FU Ms. FU
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86--18318810054 Email:info@bbier.com
Home > Produkte > Kits LED Retrofit
Shërbimi Online
FU
Kontaktoni Tani

Kits LED Retrofit

Kategoritë e produkteve të Kits LED Retrofit , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Led Retrofit Kit , furnizuesit Kostot e Retrofit të Troffer / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të 400W Metal Halide Led Retrofit R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë Kits LED Retrofit furnizuesit

100W, 150W, 320W LED Retrofit Kits janë të domosdoshme për të zëvendësuar ndriçimin tuaj ekzistues me një teknologji të re dhe më të mirë të ndriçimit, Led Retrofit Kit është DLC dhe ETL Listed.Temperature protection, Preferuar për të rritur efikasitetin e energjisë dhe cilësinë e dritës në objekt . Ata janë një zëvendësim i vërtetë për aplikimet e ndriçimit të përgjithshëm. E39 e mbështetur (Base Mogul) Retrofit LED për konsumatorët. Ky 400W Metal Halide Led Retrofit siguron një efikasitet të jashtëzakonshëm të Lumen prej 130 lm / W për të zëvendësuar tradicionale të dritave tradicionale prej 175w deri 1000W MH / HPS / HID, duke kursyer në mënyrë të efektshme 90% të sasisë në faturat e energjisë.

LED Retrofit Kits

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim