Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
FU Ms. FU
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86--18318810054 Email:info@bbier.com
Home > Produkte > Lartë dritat Post
Shërbimi Online
FU
Kontaktoni Tani

Lartë dritat Post

Kategoritë e produkteve të Lartë dritat Post , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Led Post Top , furnizuesit Led post dritën e sipërme / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Regjistrimet e Post Top Light R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
më shumë

Led dritat e postës LED

më shumë

Energji diellore

Post Top Lights përdorin shpërndarjen e tipit V për aplikimet për dritën e zonës dhe dritën e rrugës. Led Post Top është efikas të energjisë dhe Led Post Top lehta mund të përdoret për ndriçim oborr, parqeve publike ndriçimi, ndriçimi Scapes rrugë, zonat e parkimit ndriçimit, ndriçimi hotel, Regjistrimet Post Top lehta janë tipar kurorëzimin e ndonjë peizazh ose rrugëve pelerinë në natyrë, Post Llamba e sipërme mund të përputhen me dritat për të paraqitur një sipërfaqe të tërë uniforme të projektuar ndriçim solution.Smart LED Post-krye është një ndriçim të ndriçuar të ndriçuar me LED që kombinon besueshmërinë dhe shpërndarjen e mirë të dritës. 50W LED Mbylli në pjesën e përparme të dritës Pathway Pole Light Fixture është 5000K Dritë e ditës AC100-277V (150W HID / HPS Replacement) Parkim Dritat Lantern, Post Lamp.50W LED Outdoor Post Top Dritë është një zonë Parking Lot Ndriçimi Plaze Ndriçimi Kopshti Lighitng 5000k Daylight.

LED-Post-Top- Light

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim