Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
FU Ms. FU
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86--18318810054 Email:info@bbier.com
Home > Produkte > Lartë dritat Post > Led dritat e postës LED
Shërbimi Online
FU
Kontaktoni Tani

Led dritat e postës LED

Kategoritë e produkteve të Led dritat e postës LED , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Lufta e Led Post Top , furnizuesit Llamba e Post Top / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Led Post Top Regjistrimet R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë Led dritat e postës LED furnizuesit

Led dritat e postës LED   janë gjithashtu ETL DLC Listed. 30W 50W 75W 100 Watt IP65 Post Top është një Retrofit shtyllë e rrymës LED Qarkorja e Rrugës 5000K 130 lumen për vat (100-300W HID / HPS / MH / CFL Ndërrimi) Llambë e postës së lartë kursen 80% më shumë energji krahasuar me ndriçimet tradicionale. Këto llamba të bukura Led Post Top janë ideale për instalime të reja. Produktet tona të reja të udhëhequr nga dritat e poshtme e bëjnë kopshtin tuaj të jetë unik. Është lokacionet e lagështa, IP65 Vlerësohet për 50,000 orë dhe 5 vjet garanci.
Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim