Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
FU Ms. FU
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86--18318810054 Email:info@bbier.com
Home > Produkte > Dritat e punës > LED dritat e punës portative
Shërbimi Online
FU
Kontaktoni Tani

LED dritat e punës portative

Kategoritë e produkteve të LED dritat e punës portative , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Dritat e punës të lëvizshme , furnizuesit Led Pole Light Fixtures / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Led Work Light R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë LED dritat e punës portative furnizuesit

Dritat e punës LED Portable ofrojnë prodhim të ndriçuar të dritës sesa fixtures tjera LED për një vend pune më të sigurt. Kina drejtoi dritat e punës portative është instalimi i lehtë, thjesht futni kordonin dhe jeni gati për të shkuar. 80 watt, 100 watt, 120 watt dhe 150 watt janë në dispozicion për Led Portable Work Lam p . Sillni ndriçimin më të mirë dhe më të ndritshëm dhe më pak nxehtësi në aplikimin tuaj me një efikasitet prej 120 Lm / vat dhe këndit të rreze prej 120 ° duke siguruar të njëjtën sasi ndriçimi. Ndriçoni qoshet më të errëta të hapësirës tuaj të punës me dritat e punës LED të punës .
LED Portable Work Lights

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim