Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
FU Ms. FU
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86--18318810054 Email:info@bbier.com
Home > Produkte > Dritat e Ledit të Parkingut > Led Parking Lot Regjistrimet e lehta
Shërbimi Online
FU
Kontaktoni Tani

Led Parking Lot Regjistrimet e lehta

Kategoritë e produkteve të Led Parking Lot Regjistrimet e lehta , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Led Parking Lot Lights Për Shitje , furnizuesit Led Park / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Dritat dekorative të parkimit R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë Led Parking Lot Regjistrimet e lehta furnizuesit

Ndriçimi i dritës i parkingut LED është miratuar nga UL DLC. Ashtu si shumë pajisje të tjera të parkimit , Led Parking Lot Lights For Sale ishin llampa halide metalesh. Projektuar për të ofruar dritë në zona të mëdha, Dritat dekorative të parkingjeve janë ideale për parkingje . Ato janë të disponueshme në shumë watts, voltages. Merrni koleksion të madh të Led Parking dritë për shumë pole të parkimit me çmime të volitshme. Ne furnizimin me përputhjen polet dritë dhe ndeshjeve për projektet komerciale

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim