Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
FU Ms. FU
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86--18318810054 Email:info@bbier.com
Home > Produkte > LED dritë lineare e lartë e gjirit
Shërbimi Online
FU
Kontaktoni Tani

LED dritë lineare e lartë e gjirit

Kategoritë e produkteve të LED dritë lineare e lartë e gjirit , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Led Linear Lartë Gjirin , furnizuesit Led Linear Lartë Gjirit të Lehta / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Dritë lineare e lartë e gjirit R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë LED dritë lineare e lartë e gjirit furnizuesit

LED Linear High Bay Ligh t nga Bbier është zëvendësimi LED për ndriçim ndeshjeve tub fluoreshent, Led Linear High Bay është zëvendësim ideal për ndriçim tradicionale fluoreshent në depo dhe të tjera spaces.ideal mëdha të brendshme për aisles apo tavane të lartë, Përdorimi për magazina, gjimnazet , garazhe, dhoma konferencash, hapësira e shitjes me pakicë dhe objekte të tjera të mëdha shtëpie. Linear High Bay Light Series janë DLC të listuara dhe ideale për zëvendësimin e një-në-një për konvencionale HID, T8 dhe T5.LED llampat lineare të lartë në dispozicion në madhësi të ndryshme ... dhe temperaturat e ngjyrave që i përshtaten nevojave tuaja të larta të ndriçimit në gji. këto lente Linear Led High Bay janë një vlerë e madhe me performancë të besueshme. Lumi Line Summit Lartë është një zëvendësim ideal për sistemet e ndriçimit tradicional HID dhe ndriçues fluoreshent në hapësira të mëdha të brendshme. Ky LED Linear High Bay është një markë e re zgjidhje zëvendësuese për gjirin e lartë fluoreshent linear në depo.

LED Linear High Bay Light


Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim