Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
FU Ms. FU
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86--18318810054 Email:info@bbier.com
Home > Produkte > LED Dritë Përmbytje
Shërbimi Online
FU
Kontaktoni Tani

LED Dritë Përmbytje

Kategoritë e produkteve të LED Dritë Përmbytje , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Led Stadium Flood Light , furnizuesit Led Flood Light / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Ndriçimi i përmbytjes së sporteve R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
më shumë

200w ndriçoi drita e përmbytjes

më shumë

100 vat Led Dritat e Përmbytjeve në Natyrë

më shumë

50 Watt Led Dritat e Përmbytjeve në Natyrë

LED Flood Light është me kosto efektive për të kandiduar, dhe teknologjia diodike me fuqi të ulët të energjisë diellore jep ndriçim të menjëhershëm dhe me intensitet të lartë. Drita e Përmbytjeve të Stadiumit të Led është një reflektor i gjithanshëm i projektuar për të dhënë kursime të konsiderueshme të energjisë. Kjo prodhim i lartë 150w në natyrë Sport Flood Lighting ka një numër lumen prej 18.000 dhe një kënd rreze prej 110 gradë. Me dritë super të ndritshme 5000K, kjo t Outdoor Led Flood Ligh është i sigurt për të ndriçuar çdo oborr, garazh, depo, ose dritat storefront.LED përmbytjeve të ketë një vlerësim të shquar e jetës së 45,000+ orë, kanë një temperaturë operativ i -22-140 gradë Fahrenheit dhe janë vlerësuar IP65. Këto ndriçues të përmbytjeve mund të zgjasin 20+ vite në varësi të përdorimit, duke reduktuar ndjeshëm frekuencën e relamp dhe shpenzimet e mirëmbajtjes. Ky projeksion 150W ka gjatësi të mjaftueshme të kordonit për ta bërë instalimin shumë më të lehtë.

LED Flood Light

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim