Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
FU Ms. FU
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86--18318810054 Email:info@bbier.com
Home > Produkte > Led bulbs misri > Led bulbs drithëra
Shërbimi Online
FU
Kontaktoni Tani

Led bulbs drithëra

Kategoritë e produkteve të Led bulbs drithëra , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Led bulbs drithëra , furnizuesit Led drita misri / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Llambë misri R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë Led bulbs drithëra furnizuesit

Led bulbs drithëra   janë zëvendësime të drejtpërdrejta për 50W - 500W Mercury Vapor & Metal Halide Lamps. Led Misër Lights janë   Idealet për rrugë, gjirin e lartë, post-top dhe fixtures droplight në mjediset e brendshme dhe të jashtme. Bulmet misri eshte projektuar per te zevendesuar llojin ekzistues SON dhe Metal Halide c orn Light , e cila është duke u shfuqizuar.
Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim