Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
FU Ms. FU
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86--18318810054 Email:info@bbier.com
Home > Produkte > Led bulbs misri
Shërbimi Online
FU
Kontaktoni Tani

Led bulbs misri

Kategoritë e produkteve të Led bulbs misri , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Led Drita e drithërave , furnizuesit Led Bulb misri / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Llambë e udhëhequr nga drita e qumështit R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
më shumë

Led bulbs drithëra

më shumë

Led llambë misri

Led Corn Bulbs është projektuar për të zëvendësuar halide metalike dhe llamba natriumi me presion të lartë, kjo Led Corn Light është një alternativë e shkëlqyer që kursen energji dhe ul kostot e shërbimeve. Led Bulb misri gjithashtu zgjat më shumë se llambat tradicionale të fshehura, kështu që ju kurseni të holla për kostot e zëvendësimit dhe mirëmbajtjen. 30W Dritë e ditës LED Dritë drithi për Sipërfaqe të Sipërme Sipërfaqe të Sipërme - E26 3600Lm 5000K pastër Bardhë, Led Llambë drithi është për Rrugën e Rrugës Ndriçimi i Magazinës së Fabrikës së Garazhit. Lëndët e lehta të drithërave të misrit është në dispozicion në 20W, 30W, 40W, 50W, 60W, 80W, 90W, 100W, 120W dhe 150W


Led Corn Bulbs
Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim