Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
FU Ms. FU
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86--18318810054 Email:info@bbier.com
Home > Produkte > LED dritë me kanate
Shërbimi Online
FU
Kontaktoni Tani

LED dritë me kanate

Kategoritë e produkteve të LED dritë me kanate , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Led dritat e tendës , furnizuesit Regjistrimet e Led Light Canopy / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Dritat e çatisë R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
më shumë

150 Watt Led Light Canopy

LED Canopy Light është projektuar për aplikime të ndriçimit në natyrë që kërkojnë ndriçim të bardhë, kursim të energjisë dhe performancë të fuqishme. Led Lighters me kanate sigurojnë ndriçim të fuqishëm për aplikimet në natyrë. Led Canopy Light Fixtures tejkalojnë dhe tejkalojnë homologët e tyre halid metalik (MH), duke siguruar një dritë më të ndritshme dhe më konsistente. Dritat e çatisë sigurojnë ndriçim të përmbytjeve me kosto të ulët dhe me fuqi të lartë dhe janë më të qëndrueshme dhe me jetëgjatësi alternative ndaj halogjenit tradicional. Regjistrimi i tendës   janë në një larmi ngjyrash, madhësish dhe fuqish që i përshtaten nevojave tuaja të ndriçimit komercial

LED Canopy Light

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim