Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
FU Ms. FU
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86--18318810054 Email:info@bbier.com
Home > Produkte > Lartë LED Retrofit Bay > 100w E40 Magazinë Led light 130lm / w
100w E40 Magazinë Led light 130lm / w
100w E40 Magazinë Led light 130lm / w
100w E40 Magazinë Led light 130lm / w
100w E40 Magazinë Led light 130lm / w
100w E40 Magazinë Led light 130lm / w
 • 100w E40 Magazinë Led light 130lm / w
 • 100w E40 Magazinë Led light 130lm / w
 • 100w E40 Magazinë Led light 130lm / w
 • 100w E40 Magazinë Led light 130lm / w
 • 100w E40 Magazinë Led light 130lm / w

100w E40 Magazinë Led light 130lm / w

  Lloji i pageses: T/T,Paypal
  Incoterm: FOB,CIF,EXW
  Min. urdhër: 1 Bag/Bags
  Koha e dërgimit: 5 ditë

Shkarko:

Info bazë

Numri i modelit.: BB-YPD-100W-E

Color Temperature: Pure White

Color: Cool White

Lamp Body Material: Aluminum

Power: 100W

Usage: Warehouse

Lifespan: ≥50000H

IP Rating: IP65

Certification: CE, ETL, FCC, RoHS

Beam Angle: 120°

LED Chips: Epistar

Chips: SMD LED

Operation Temp.: -40 To +45℃

CCT: 5000K

CRI: 85

Life Span: 50,000 Hours At 25℃

Voltage: 100-277VAC/50-60HZ

Driver: Meanwell

The Dimensions: 300mm X 300mm X260mm

Luminous Efficacy: 130lm/W

Luminous Flux: 130lm/w; Total 13000lm

Additional Info

paketim: 1pc / CTN

prodhimtari: 1000pcs per week

markë: BBIER

transport: Ocean,Air

Vendi i origjinës: shenzhen, china

Aftësia e Furnizimit: 500pcs a week

certifikatë: ISO9001

Kodi HS: 9405409000

port: Shenzhen Yantian,Shenzhen Shekou

përshkrim i produktit

100w E40 Magazinë Led dritë 130lm / w , BBier High-Tech Lighting është furnizues i sistemeve me cilësi të lartë në natyrë / shtëpie dhe të udhëhequr nga dritaret e kopshtit dhe zgjidhjet për projektet tuaja. E40 Magazina 100w Led dritë 130lm / w janë zgjidhje e lehtë për nevojat e ndriçimit të brendshëm dhe të jashtëm në zonat industriale dhe komerciale. Me shumicë E40 Me shumicëLed light 100w janë zëvendësime të mëdha për fixtures tuaj halide metalike, dhe të sigurojë një zgjidhje me kosto efektive.

Fetatat e Pizza Pizza Highbay:

1.Wattage: 100W
2. MagazineLed drita E40 100w Materiali: Alumini
Angli 3.Beam: 120 °
4.Light Color: Cool White
Temperatura 5.Kolor: 5000K
6.Lifespan: 50,000 orë
7.Protection:IP65
8. MagazinëLed drita E40 100w Aplikimi (përdorim i brendshëm): Bimët, shesh lojërash, punëtori, etj.

Rendi i paracaktuar: (Parametër)

Wattage
 100W
Colour Temperature
 5000K
Input Voltage
 100-277VAC
Lamp base  E39
Dimmable  No                                                                                                                                          
Remark:  If you Want to ordering others Parameter. When you write address remark the Special Parameter into [ORDER NOTES"

Specfication Sheet :DownLoad


Detajet e plota:

Wattage   

100W

Luminous Flux 

130lm/w; Total 13000lm

Light source 

2835 SMD LED       

Input Voltage

100-277VAC

Lamp Base

 E39

Driver

 Meanwell 

Model Number 

BB-YPD-024-100W

Colour Temperature

2700K SW / 3000K WW / 4100K NW / 5000K DW / 5700K CW

Power Factor

>0.95

Beam Angle

120 °

Color Rendering Index (CRI)

>85
LED Emitter Life

50,000 hours

Operating Temperature

-40°C ~ 45°C

The Dimensions
 300mm x 300mm x260mm

Warranty

 3 years

Application

Area Lighting/ Warehouse Lighting,  Lobby, High/Low Bay Lighting, etc-

Fotot e referencës:

ETL DLC 100W 13000lm led pizza high bay-1

High Bay Retrofit Light (1)

E39 100w Hid High Bay Replacement Bulbs 5000k 12000lm 9

Projektet e Klientit:

High Bay Retrofit Light (14)High Bay Retrofit Light (13)High Bay Retrofit Light (11)High Bay Retrofit Light (9) (3) (4) (2)

Kategoritë e Produktit : Lartë LED Retrofit Bay

Email tek ky furnizues
 • Ms. FU
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim