Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
FU Ms. FU
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86--18318810054 Email:info@bbier.com
Home > Produkte > Lartë LED Retrofit Bay > 80w E40 Magazinë Led light 130lm / w
80w E40 Magazinë Led light 130lm / w
80w E40 Magazinë Led light 130lm / w
80w E40 Magazinë Led light 130lm / w
80w E40 Magazinë Led light 130lm / w
80w E40 Magazinë Led light 130lm / w
 • 80w E40 Magazinë Led light 130lm / w
 • 80w E40 Magazinë Led light 130lm / w
 • 80w E40 Magazinë Led light 130lm / w
 • 80w E40 Magazinë Led light 130lm / w
 • 80w E40 Magazinë Led light 130lm / w

80w E40 Magazinë Led light 130lm / w

  Çmimi i njësisë: USD 68 / Bag/Bags
  Lloji i pageses: T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,CIF,EXW
  Min. urdhër: 1 Bag/Bags
  Koha e dërgimit: 5 ditë

Shkarko:

Info bazë

Numri i modelit.: BB-YPD-80W

Color Temperature: Pure White

Lamp Body Material: Aluminum

Power: 100W

Usage: Warehouse

Lifespan: ≥50000H

IP Rating: IP65

Certification: CE, ETL, FCC, RoHS

Beam Angle: 120°

LED Chips: Epistar

Chips: SMD LED

Operation Temp.: -40 To +45℃

CCT: 5000K

CRI: 85

Life Span: 50,000 Hours At 25℃

Voltage: 100-277VAC/50-60HZ

Driver: Meanwell

The Dimensions: 300mm X 300mm X260mm

Luminous Efficacy: 120lm/W

Luminous Flux: 120lm/w; Total 9600lm

Additional Info

paketim: 1pc / CTN

prodhimtari: 500

markë: BBIER

transport: Ocean,Air

Vendi i origjinës: shenzhen, china

Aftësia e Furnizimit: 500pcs a week

certifikatë: ISO9001

Kodi HS: 9405409000

port: Yantian,Shenzhen,Shekou

përshkrim i produktit

80w E40 Magazinë Led light 130lm / w

E40 Magazina 80w Led Light 130lm / w siguron 9600 lumen në 80 vat me një efikasitet të jashtëzakonshëm Lumen prej 120 lm / W për të zëvendësuar 25W MH / HPS / HID ndriçim tradicional, duke kursyer në mënyrë të efektshme 80% të shumës në faturat e energjisë, 5000K ditë bardhë siguron një eksperiencë super të ndriçuar. E40 MagazinaLed Light 80w ka sistemin e ftohjes të ndarjes të projektuar me lavaman ngrohjeje alumini dhe një ventilator me shpejtësi të lartë siguron jetëgjatësi të gjatë dhe temperaturë të ulët operative. Me një vlerësim të jetës shtesë prej 50,000 orësh, kits Retrofit dritë kanë 5 vjet garanci.

Features:
1. Furnizim me energji Emri i markës: MEANWELL

2. MagazinaLed Light E40 80w Temperatura e operimit: -20 ℃ deri në 40 ℃

3. Ekuivalenti inkandeshent: 250W MH / HPS / HID llambat e lehta

4. Magazina E40 Magazina e Lehta 80w Këndi i rrezeve: 100 °


Më shumë detaje:

Wattage   

80W

Luminous Flux 

110lm/w; Total 9600lm

Light source 

2835 SMD LED       

Input Voltage

100-277VAC

Lamp Base

 E39

Driver

 Meanwell 

Model Noumber

BB-YPD-023-E39-80W

Colour Temperature

2700K SW / 3000K WW / 4100K NW / 5000K DW / 5700K CW

Power Factor

>0.95

Beam Angle

120 °

Color Rendering Index (CRI)

>85
LED Emitter Life

50,000 hours

Operating Temperature

-40°C ~ 45°C

The Dimensions
 300mm x 300mm x260mm

Warranty

 5 years

Application

Area Lighting/ Warehouse Lighting,  Lobby, High/Low Bay Lighting, etc-


Referencat tona:
80w Led Retrofit Pizza 250 Watt Metal Halide Led Replacement 5000k 9600lm 13E39 100w Hid High Bay Replacement Bulbs 5000k 12000lm 11


E39 100w Hid High Bay Replacement Bulbs 5000k 12000lm 9

80w Led Retrofit Pizza 250 Watt Metal Halide Led Replacement 5000k 9600lm 11

Projektet e fotografive:

80W Retrofit Lights (9)80W Retrofit Lights (10)80W Retrofit Lights (12)

80W Retrofit Lights (11)

Informacioni i kompanisë sonë:

Shenzhen Bbier Ndriçimi ka ISO9001: 2008 Standard dhe udhëheqës në prodhim të gjitha seritë e projekteve inovative të kursimit të energjisë LED Luminaires për Shtetet e Bashkuara me shumicë Distributor (Importuesi) dhe Zgjidhja Kompania e ndriçimit. Kryesisht produkti E40 llambë misri (baza Mogul) dhe llambë E27 (bazë të mesme) për kursimin e energjisë LED Company.To zgjidhje të ndihmojë klientit tonë për të marrë Utilities.The rimbursim më shumë e llambës tonë ka miratimin ETL dhe DLC certifikatë. Pra, klientët tanë mund të marrin shumë lehtësisht uljet e tyre. Deri në këtë pikë. Bbier ka qenë vlera e prodhimit prej 50 milion LED llambë Eksport në SHBA dhe tregun e BE.

Ne përqëndrohemi më shumë në shërbime Pra fabrika jonë ka futjen e pajisjeve të prodhimit deri tani ne hasies pajisje, Marking Laser Machine LOGO konsumatorit. Samsung LED makine SMD, makinë reflow bashkim dhe scraping saldim makine paste edhe integrimin llambë provë machnes etj Ata janë posaçërisht për manufactur llambë profesion sipas kërkesës tonë të konsumatorëve. Ne mund të bëjmë markë llambë konsumatorit. Etj LOGO të gjitha llojet e LED në spection dhe pajisjet e testimit.

High Bay LED Retrofit (3)High Bay LED Retrofit (4)High Bay LED Retrofit (2)

Kategoritë e Produktit : Lartë LED Retrofit Bay

Email tek ky furnizues
 • Ms. FU
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim