Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
FU Ms. FU
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86--18318810054 Email:info@bbier.com
Home > Produkte > Lartë LED Retrofit Bay > pishinë me gji të lartë 150W
pishinë me gji të lartë 150W
pishinë me gji të lartë 150W
pishinë me gji të lartë 150W
pishinë me gji të lartë 150W
pishinë me gji të lartë 150W
 • pishinë me gji të lartë 150W
 • pishinë me gji të lartë 150W
 • pishinë me gji të lartë 150W
 • pishinë me gji të lartë 150W
 • pishinë me gji të lartë 150W

pishinë me gji të lartë 150W

  Çmimi i njësisë: USD 95 / Box
  Lloji i pageses: T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,CIF,EXW
  Min. urdhër: 1 Box
  Koha e dërgimit: 5 ditë

Shkarko:

Info bazë

Numri i modelit.: BB-YPD-026-150W

Color Temperature: Pure White

Lamp Body Material: Aluminum

Power: 100W

Usage: Warehouse

Lifespan: ≥50000H

IP Rating: IP65

Certification: CE, ETL, FCC, RoHS

Beam Angle: 120°

LED Chips: Epistar

Chips: SMD LED

Operation Temp.: -40 To +45℃

CCT: 5000K

CRI: 85

Life Span: 50,000 Hours At 25℃

Voltage: 100-277VAC/50-60HZ

Driver: Meanwell

Luminous Efficacy: 120lm/W

The Dimensions: 300mm X 300mm X280mm

Luminous Flux: 120lm/w; Total 18000lm

Additional Info

paketim: 1pc / CTN

prodhimtari: 500

markë: BBIER

transport: Ocean,Air

Vendi i origjinës: shenzhen, china

Aftësia e Furnizimit: 500pcs a week

certifikatë: ISO9001

Kodi HS: 9405409000

port: Yantian,Shenzhen,Shekou

përshkrim i produktit

pishinë me gji të lartë 150W

Gryka e lartë e udhëhequr nga Pizza 150W , 120 lm / W për të zëvendësuar 600W MH / HPS / HID ndriçim tradicional, duke kursyer në mënyrë të efektshme 80% të shumës në faturat e energjisë, 5000K dritë të gjelbër siguron një eksperiencë super të ndriçuar. udhëhequr nga pica dritë ka sistemin b etter ftohjes projektuar me lavaman ngrohjes alumini dhe një tifoz shpejtësi të lartë siguron jetëgjatësi të gjatë dhe temperaturë të ulët operative. Me një vlerësim të jetës shtesë prej 50,000 orësh, pica retrofit retro kanë 5 vjet garanci.

Features:
1. Furnizim me energji Emri i markës: MEANWELL

2. Temperatura e operimit: -20 ℃ deri në 40 ℃

3. Ekuivalenti inkandeshent: 600W MH / HPS / HID Bulbs

4. Angle rrezesh: 100 °

5.Aplikimet: autostrada, parkingja, komunat, zhvillimet komerciale, aeroportet, rrugët rezidenciale, institucionale, termocentralet, objektet korrektuese, depot dhe punëtoritë

Renditja e paracaktuar:

Wattage
 150W
Colour Temperature
 5000K
Input Voltage
 100-277VAC
Lamp base  E39/E40
Dimmable  No                                                                                                                                          
Remark:  If you Want to ordering others Parameter. When you write address remark the Special Parameter into [ORDER NOTES"

Specfication Sheet :DownLoad


Më shumë detaje:

Wattage   

150W

Luminous Flux 

120lm/w; Total 18000lm

Light source 

2835 SMD LED       

Input Voltage

100-277VAC

Lamp Base

 E39

Driver

 Meanwell 

Model Noumber

BB-YPD-026-E39-150W

Colour Temperature

2700K SW / 3000K WW / 4100K NW / 5000K DW / 5700K CW

Power Factor

>0.95

Beam Angle

120 °

Color Rendering Index (CRI)

>85
LED Emitter Life

50,000 hours

Operating Temperature

-40°C ~ 45°C

The Dimensions
 300mm x 300mm x260mm

Warranty

 5 years

Application

Area Lighting/ Warehouse Lighting,  Lobby, High/Low Bay Lighting, etc-

high bay led retrofit pizza 150W

high bay led

led retrofit pizzaMadhësia e led pishinë retrofit lartë:
size of pizza


Instalimi Methord:

installation

Informacioni i paketimit:

packing

Projektet tona Foto:

80W Retrofit Lights (9)80W Retrofit Lights (10)80W Retrofit Lights (12)

80W Retrofit Lights (11)

Informacioni i kompanisë sonë:

Shenzhen Bbier Ndriçimi ka ISO9001: 2008 Standard dhe udhëheqës në prodhim të gjitha seritë e projekteve inovative të kursimit të energjisë LED Luminaires për Shtetet e Bashkuara me shumicë Distributor (Importuesi) dhe Zgjidhja Kompania e ndriçimit. Kryesisht produkti E40 llambë misri (baza Mogul) dhe llambë E27 (bazë të mesme) për kursimin e energjisë LED Company.To zgjidhje të ndihmojë klientit tonë për të marrë Utilities.The rimbursim më shumë e llambës tonë ka miratimin ETL dhe DLC certifikatë. Pra, klientët tanë mund të marrin shumë lehtësisht uljet e tyre. Deri në këtë pikë. Bbier ka qenë vlera e prodhimit prej 50 milion LED llambë Eksport në SHBA dhe tregun e BE.

Ne përqëndrohemi më shumë në shërbime Pra fabrika jonë ka futjen e pajisjeve të prodhimit deri tani ne hasies pajisje, Marking Laser Machine LOGO konsumatorit. Samsung LED makine SMD, makinë reflow bashkim dhe scraping saldim makine paste edhe integrimin llambë provë machnes etj Ata janë posaçërisht për manufactur llambë profesion sipas kërkesës tonë të konsumatorëve. Ne mund të bëjmë markë llambë konsumatorit. Etj LOGO të gjitha llojet e LED në spection dhe pajisjet e testimit.

High Bay LED Retrofit (3)High Bay LED Retrofit (4)High Bay LED Retrofit (2)Kategoritë e Produktit : Lartë LED Retrofit Bay

Email tek ky furnizues
 • Ms. FU
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim