Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
FU Ms. FU
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86--18318810054 Email:info@bbier.com
Home > Produkte > Lartë LED Retrofit Bay > udhëhequr highbay retrofit llambat pica 80W
udhëhequr highbay retrofit llambat pica 80W
udhëhequr highbay retrofit llambat pica 80W
udhëhequr highbay retrofit llambat pica 80W
udhëhequr highbay retrofit llambat pica 80W
udhëhequr highbay retrofit llambat pica 80W
 • udhëhequr highbay retrofit llambat pica 80W
 • udhëhequr highbay retrofit llambat pica 80W
 • udhëhequr highbay retrofit llambat pica 80W
 • udhëhequr highbay retrofit llambat pica 80W
 • udhëhequr highbay retrofit llambat pica 80W

udhëhequr highbay retrofit llambat pica 80W

  Çmimi i njësisë: USD 123 / Bag/Bags
  Lloji i pageses: T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,CIF,EXW
  Min. urdhër: 1 Bag/Bags
  Koha e dërgimit: 5 ditë

Shkarko:

Info bazë

Numri i modelit.: BB-YPD-023-80W

Color Temperature: Pure White

Lamp Body Material: Aluminum

Power: 100W

Usage: Warehouse

Lifespan: ≥50000H

IP Rating: IP65

Certification: CE, ETL, FCC, RoHS

Beam Angle: 120°

LED Chips: Epistar

Chips: SMD LED

Operation Temp.: -40 To +45℃

CCT: 5000K

CRI: 85

Life Span: 50,000 Hours At 25℃

Voltage: 100-277VAC/50-60HZ

Driver: Meanwell

The Dimensions: 300mm X 300mm X260mm

Luminous Efficacy: 120lm/W

Luminous Flux: 120lm/w; Total 9600lm

Additional Info

paketim: 1pc / CTN

prodhimtari: 500

markë: BBIER

transport: Ocean,Air

Vendi i origjinës: shenzhen, china

Aftësia e Furnizimit: 500pcs a week

certifikatë: ISO9001

Kodi HS: 9405409000

port: Yantian,Shenzhen,Shekou

përshkrim i produktit

udhëhequr highbay retrofit llambat pica 80W

Led highbay retrofit pica llambë të sigurojë 9600 lumens në 80 watts me një efikasitet të pabesueshme Lumen e 120 lm / W për të zëvendësuar 25W MH / HPS / HID tradicionale instalime të lehta, duke kursyer në mënyrë efektive 80% të shumës në faturat e energjisë, 5000K dritë të bardhë siguron një përvoja super e shkëlqyer e ndriçimit. Retrofit llambat pizza ka b etter sistemit të ftohjes projektuar me lavaman ngrohjes alumini dhe një tifoz shpejtësi të lartë siguron jetëgjatësi të gjatë dhe temperaturë të ulët të punës. Me një vlerësim të jetës shtesë prej 50,000 orësh, Pizza Lamps 80W kanë 5 vjet garanci.

Features:
1. Furnizim me energji Emri i markës: MEANWELL

2. Kode për retrofit të udhëhequr 80W Temperatura e operimit: -20 ℃ deri në 40 ℃

3. Ekuivalenti inkandeshent: 250W MH / HPS / HID llambat e lehta

4. Retrofit Pizza LED Këndi i rrezeve: 100 °

5.Aplikimet: autostrada, parkingja, komunat, zhvillimet komerciale, aeroportet, rrugët rezidenciale, institucionale, termocentralet, objektet korrektuese, depot dhe punëtoritë

Renditja e paracaktuar:

Wattage
 80W
Colour Temperature
 5000K
Input Voltage
 100-277VAC
Lamp base  E39
Dimmable  No                                                                                                                                          
Remark:  If you Want to ordering others Parameter. When you write address remark the Special Parameter into [ORDER NOTES"

Specfication Sheet :DownLoad


Më shumë detaje:

Wattage   

80W

Luminous Flux 

110lm/w; Total 9600lm

Light source 

2835 SMD LED       

Input Voltage

100-277VAC

Lamp Base

 E39

Driver

 Meanwell 

Model Noumber

BB-YPD-023-E39-80W

Colour Temperature

2700K SW / 3000K WW / 4100K NW / 5000K DW / 5700K CW

Power Factor

>0.95

Beam Angle

120 °

Color Rendering Index (CRI)

>85
LED Emitter Life

50,000 hours

Operating Temperature

-40°C ~ 45°C

The Dimensions
 300mm x 300mm x260mm

Warranty

 5 years

Application

Area Lighting/ Warehouse Lighting,  Lobby, High/Low Bay Lighting, etc-


Referencat tona:
80w Led Retrofit Pizza 250 Watt Metal Halide Led Replacement 5000k 9600lm 13E39 100w Hid High Bay Replacement Bulbs 5000k 12000lm 11

E39 100w Hid High Bay Replacement Bulbs 5000k 12000lm 9

80w Led Retrofit Pizza 250 Watt Metal Halide Led Replacement 5000k 9600lm 11

80W Retrofit Lights (9)80W Retrofit Lights (10)80W Retrofit Lights (12)

80W Retrofit Lights (11)


High Bay LED Retrofit (3)High Bay LED Retrofit (4)High Bay LED Retrofit (2)

Kategoritë e Produktit : Lartë LED Retrofit Bay

Email tek ky furnizues
 • Ms. FU
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim