Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
FU Ms. FU
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86--18318810054 Email:info@bbier.com
Home > Produkte > Lartë LED Retrofit Bay > Dritat e dyqaneve LED 150W Lartë Llambat e Ndërrimit
Dritat e dyqaneve LED 150W Lartë Llambat e Ndërrimit
Dritat e dyqaneve LED 150W Lartë Llambat e Ndërrimit
Dritat e dyqaneve LED 150W Lartë Llambat e Ndërrimit
Dritat e dyqaneve LED 150W Lartë Llambat e Ndërrimit
Dritat e dyqaneve LED 150W Lartë Llambat e Ndërrimit
 • Dritat e dyqaneve LED 150W Lartë Llambat e Ndërrimit
 • Dritat e dyqaneve LED 150W Lartë Llambat e Ndërrimit
 • Dritat e dyqaneve LED 150W Lartë Llambat e Ndërrimit
 • Dritat e dyqaneve LED 150W Lartë Llambat e Ndërrimit
 • Dritat e dyqaneve LED 150W Lartë Llambat e Ndërrimit

Dritat e dyqaneve LED 150W Lartë Llambat e Ndërrimit

  Çmimi i njësisë: USD 139 / Bag/Bags
  Lloji i pageses: T/T,Paypal
  Incoterm: EXW
  Min. urdhër: 1 Bag/Bags
  Koha e dërgimit: 5 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: BB-YPD-026-E39-150W

Color Temperature: Pure White

Lamp Body Material: Aluminum

Power: 100W

Usage: Warehouse

Lifespan: ≥50000H

IP Rating: IP65

Certification: CE, ETL, FCC, RoHS

Beam Angle: 120°

LED Chips: Epistar

Chips: SMD LED

Operation Temp.: -40 To +45℃

CCT: 5000K

CRI: 85

Life Span: 50,000 Hours At 25℃

Voltage: 100-277VAC/50-60HZ

Driver: Meanwell

The Dimensions: 300mm X 300mm X260mm

Luminous Efficacy: 120lm/W

Luminous Flux: 120lm/w; Total 18000lm

Additional Info

paketim: 1pc / CTN

prodhimtari: 500

markë: BBIER

transport: Air

Vendi i origjinës: shenzhen, china

Aftësia e Furnizimit: 500pcs a week

certifikatë: iso9001

port: Yantian,Shenzhen

përshkrim i produktit

Led dritat e Lartë LED Shop janë përdorur gjerësisht në Garage, depo, bodrum, fabrikë të lartë derdhur, punëtori, qendra logjistike, sallë ekspozitë, gjimnazi sportiv, minave, stacioni i autostradës, supermarket. Llambat e Zyrave të Ndërrimit të Zonës së Lartë të Gjirit kanë aplikim universal dhe mund të kursejnë deri në 80% të konsumit të energjisë elektrike. Miraton çelik inox cilësi të lartë, të dyfishtë të siguruar shpërndarjen e ngrohjes. Duke përdorur një njësi të ulët të vat, kursim të energjisë. Dritat e dyqanit të Lartë të Gjirit kanë IP65 mbrojtje të hyrjes, të papërshkueshme nga uji, prova me pluhur dhe prova shpërthyese.

1. Jetë mesatare: më shumë se 50.000 orë.

2. Ndërrimi i Gjirit të Lartë LED Materiali: Alumini

3. 100% krejt të re

4. Zëvendësimi i Gjirit të Lartë është Kursimi i energjisë dhe miqësore me mjedisin

5. Nëse produkti ka ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni, ne do t'ju ndihmojmë të zgjidhni sa më shpejt që të jetë e mundur.


Rendi i paracaktuar: (Parametër)

Wattage
 150W
Colour Temperature
 5000K
Input Voltage
 100-277VAC
Lamp base  E39
Dimmable  No                                                                                                                                          
Remark:  If you Want to ordering others Parameter. When you write address remark the Special Parameter into [ORDER NOTES"

Specfication Sheet :DownLoad


DETAJET E PLOTË:

Wattage   

150W

Luminous Flux 

120lm/w; Total 18000lm

Light source 

2835 SMD LED       

Input Voltage

100-277VAC

Lamp Base

 E39

Driver

 Meanwell 

Model Noumber

BB-YPD-026-E39-150W

Colour Temperature

2700K SW / 3000K WW / 4100K NW / 5000K DW / 5700K CW

Power Factor

>0.95

Beam Angle

120 °

Color Rendering Index (CRI)

>85
LED Emitter Life

50,000 hours

Operating Temperature

-40°C ~ 45°C

The Dimensions
 300mm x 300mm x260mm

Warranty

 3 years

Application

Area Lighting/ Warehouse Lighting,  Lobby, High/Low Bay Lighting, etc-

LED High Bay Replacement Lamps (15)LED High Bay Replacement Lamps (8)LED High Bay Replacement Lamps (9)LED High Bay Replacement Lamps (10)LED High Bay Replacement Lamps (11)

High Bay Shop Lights (3)High Bay Shop Lights (4)High Bay Shop Lights (2)Kategoritë e Produktit : Lartë LED Retrofit Bay

Email tek ky furnizues
 • Ms. FU
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim