Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
FU Ms. FU
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86--18318810054 Email:info@bbier.com
Home > Produkte > Lartë LED Retrofit Bay > E39 100W Lartë Retrofit Pizza Pizza Lehta
E39 100W Lartë Retrofit Pizza Pizza Lehta
E39 100W Lartë Retrofit Pizza Pizza Lehta
E39 100W Lartë Retrofit Pizza Pizza Lehta
E39 100W Lartë Retrofit Pizza Pizza Lehta
E39 100W Lartë Retrofit Pizza Pizza Lehta
 • E39 100W Lartë Retrofit Pizza Pizza Lehta
 • E39 100W Lartë Retrofit Pizza Pizza Lehta
 • E39 100W Lartë Retrofit Pizza Pizza Lehta
 • E39 100W Lartë Retrofit Pizza Pizza Lehta
 • E39 100W Lartë Retrofit Pizza Pizza Lehta

E39 100W Lartë Retrofit Pizza Pizza Lehta

  Çmimi i njësisë: USD 131 / Bag/Bags
  Lloji i pageses: T/T,Paypal
  Incoterm: EXW
  Min. urdhër: 1 Bag/Bags
  Koha e dërgimit: 5 ditë

Shkarko:

Info bazë

Numri i modelit.: BB-YPD-024-E39-100W

Color Temperature: Pure White

Lamp Body Material: Aluminum

Power: 100W

Usage: Warehouse

Lifespan: ≥50000H

IP Rating: IP65

Certification: CE, ETL, FCC, RoHS

Beam Angle: 120°

LED Chips: Epistar

Chips: SMD LED

Operation Temp.: -40 To +45℃

CCT: 5000K

CRI: 85

Life Span: 50,000 Hours At 25℃

Voltage: 100-277VAC/50-60HZ

Driver: Meanwell

The Dimensions: 300mm X 300mm X260mm

Luminous Efficacy: 120lm/W

Luminous Flux: 120lm/w; Total 12000lm

Additional Info

paketim: 1pc / CTN

prodhimtari: 500

markë: BBIER

transport: Air

Vendi i origjinës: shenzhen, china

Aftësia e Furnizimit: 500pcs a week

certifikatë: iso9001

port: Yantian,Shenzhen

përshkrim i produktit

Dritë e Lartë Retrofit e Gjirit , BBier High-Tech Lighting është një furnizues i sistemeve me cilësi të lartë të jashtme / të brendshme dhe të udhëhequr nga dritaret e kopshtit dhe zgjidhjet për projektet tuaja. Dritat e Lartë LED të Gjirit janë zgjidhje e lehtë për nevojat e ndriçimit të brendshëm dhe të jashtëm në zonat industriale dhe komerciale. Depoja 100W High Bay Lights janë zëvendësime të mëdha për fixtures tuaj halide metalike, dhe të sigurojë një zgjidhje me kosto efektive.

1.Wattage: 100W
2. E39 100W Materiali Retrofit i Lartë i Gjirit : Alumini
Angli 3.Beam: 120 °
4.Light Color: Cool White
Temperatura 5.Kolor: 5000K
6.Lifespan: 50,000 orë
7.Protection:IP65
8. 100W High Bay Retrofi t Application (përdorim të brendshëm): Bimët, Playground, Punëtori, etj

Rendi i paracaktuar: (Parametër)

Wattage
 100W
Colour Temperature
 5000K
Input Voltage
 100-277VAC
Lamp base  E39
Dimmable  No                                                                                                                                          
Remark:  If you Want to ordering others Parameter. When you write address remark the Special Parameter into [ORDER NOTES"

Specfication Sheet :DownLoad


DETAJET E PLOTË:

Wattage   

100W

Luminous Flux 

120lm/w; Total 12000lm

Light source 

2835 SMD LED       

Input Voltage

100-277VAC

Lamp Base

 E39

Driver

 Meanwell 

Model Noumber 

Colour Temperature

2700K SW / 3000K WW / 4100K NW / 5000K DW / 5700K CW

Power Factor

>0.95

Beam Angle

120 °

Color Rendering Index (CRI)

>85
LED Emitter Life

50,000 hours

Operating Temperature

-40°C ~ 45°C

The Dimensions
 300mm x 300mm x260mm

Warranty

 3 years

Application

Area Lighting/ Warehouse Lighting,  Lobby, High/Low Bay Lighting, etc-

High Bay Retrofit Light (1)

High Bay Retrofit Light (14)High Bay Retrofit Light (13)High Bay Retrofit Light (11)High Bay Retrofit Light (9) (3) (4) (2)

Kategoritë e Produktit : Lartë LED Retrofit Bay

Email tek ky furnizues
 • Ms. FU
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim