Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
FU Ms. FU
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86--18318810054 Email:info@bbier.com
Home > Produkte > Dritat e Lartë LED të Gjirit
Shërbimi Online
FU
Kontaktoni Tani

Dritat e Lartë LED të Gjirit

Kategoritë e produkteve të Dritat e Lartë LED të Gjirit , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Gjigandi i Lartë Led Led , furnizuesit Led Regjistrimet e Lartë të Gjirit / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Regjistrimi i Lartë i Gjirit të Gjirit R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
më shumë

150 Watt Led Lights Lartë Gjirit

më shumë

200 Watt udhëhequr dritën e Lartë të Gjirit

më shumë

100 Watt Led High Bay Light

më shumë

60w Led Lartë Gjiri i Gjirit

Llamba e Lartë LED e Lartë përdorin ndjeshëm më pak Watts (W) se sa ndriçimi tradicional. Por Led High Bay Regjistrimet nuk janë të vetmet kursime që ju pëlqen kur zgjedhni ndriçimin LED. Llamba konvencionale kanë një jetëgjatësi më të shkurtër në krahasim me ndriçimin LED. Nëse po përdorni llamba konvencionale, do të blini deri në katër herë më shumë llamba ose fixtures krahasuar me një zëvendësim të vetëm LED me një jetëgjatësi të gjatë operimi. Blerja dhe përdorimi i bulbs dhe fixtures konvencionale gjithashtu do të thotë që ju të pësojë tre herë më shumë mirëmbajtje, si dhe shpenzimet e zëvendësimit në krahasim me ndriçim LED. Thjesht mendoni për kostot e mirëmbajtjes që kanë ndodhur duke marrë ata që kanë vështirësi për të arritur vende. Ndriçimi i ZHEL-it është gjithashtu i lirë nga Merkuri i dëmshëm për mjedisin, si dhe nga kimikatet halogjene. Llampat e Gjirit të Lartë janë cilësi të mirë dhe ka 5 vjet garanci pa sherr.High Bay LED Lights
Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim