Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
FU Ms. FU
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86--18318810054 Email:info@bbier.com
Home > Produkte > Zëvendësimi i fshehur i fshehur
Shërbimi Online
FU
Kontaktoni Tani

Zëvendësimi i fshehur i fshehur

Kategoritë e produkteve të Zëvendësimi i fshehur i fshehur , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Hid Led Ndërrimi , furnizuesit Hid Led Llambë / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Hid Led Lamp R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
më shumë

250 Watt HID Led Ndërrimi

Ndërrimi i HID i udhëhequr nga dritat efikase është projektuar posaçërisht për përdorim në elementet dekorative të postës dhe të zonës. HID Led Replacement është një mënyrë e shpejtë dhe e lehtë për të përshtatur paketat si një alternativë për blerjen e ndeshjeve të reja.

Bbier ndriçimi me shumicë ofron një gamë të gjerë të Post Top Led Retrofit llambat për shitjet me pakicë, mikpritjen, kujdesin shëndetësor, zyra, komerciale dhe aplikimet në shtëpi. Hid Led Bulb për ndeshjet e fundit postare janë zëvendësime një-në-një për halide metalike dhe bulbs HPS. Ndriçimi i postës së re me postë të lartë, llambat pas retro të udhëhequr nga ndriçimi, dritat e postës së lartë të udhëhequr nga ndriçimi, janë projektuar për të zëvendësuar metalet ekzistuese metalike të halidit dhe llampat me presion të lartë natriumi, të zëvendësojnë instalimet e kamionëve të garazheve të parkimit dhe retrofit të postës së lartë të dritës, duke retrofitting ndriçimin tradicional pol me LED Post Llambat e sipërme. Llamba Retrofit Led Top Led zëvendëson llambat fshehur deri në 400W HID. Teknologjia e avancuar Active Cooling përmirëson performancën termike dhe siguron prodhimin më të lartë të dritës së bashku me jetëgjatësinë më të madhe dhe jetën e shoferit kundrejt llambave të kufizuara për ftohje pasive. Të gjitha modelet janë testuar nga UL nën 1598C që siguron që pajisja e montuar retrofitted mban cerfication sigurinë, si dhe të miratuara nga UL për fixtures mbyllur. Hid Led Lamp lifetime është 50.000 orë e vlerësuarat e jetës LED (mbështetur nga raportet LM80 dhe IES), Hid Led Corn Replacemen t gjithashtu ka 5 vjet Garanci të Kufizuar.


HID Led Replacement

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim