Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
FU Ms. FU
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86--18318810054 Email:info@bbier.com
Home > Produkte > Stacioni i Stacionit të Gazit
Shërbimi Online
FU
Kontaktoni Tani

Stacioni i Stacionit të Gazit

Kategoritë e produkteve të Stacioni i Stacionit të Gazit , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Dritat e kanalit të pompës së gazit , furnizuesit Led Stacioni i gazit / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Led Lights Për stacionin e benzinës R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë Stacioni i Stacionit të Gazit furnizuesit

Stacioni i Stacionit të Gazit   është projektuar për mjedise të ashpra në natyrë, kurseni deri në 75% të përdorimit të energjisë . Stacioni ynë i Stacionit të Gazit mund të zvogëlojë në mënyrë drastike shpenzimet e mirëmbajtjes dhe zëvendësimit të ndriçimit për objektin tuaj. Led Stacioni i gazit seri mund të përdoret gjerësisht në ndriçimin e brendshëm ose gjysëm të jashtëm, si parkimi i brendshëm, stacionet e gazit, Stairwells, Passageway . Led Lights Për stacionin e gazit është Mount pendë, dhe ajo është me Kutinë e kryqëzimit 150W 16050lm Outdoor Vlerësuar Commercial Weatherproof High Carport Gjysma Driveway tavan Light 5700K. Led Stacioni i Stacionit të Gazit është DLC e kualifikuar dhe kështu e pranueshme për programet e skontimit shtetëror dhe mbarëkombëtar. Kjo 150w LED me çati me dritë siguron 16050 Lumens në 5000K cool white. Ai përdor markën 2835 LEDs me efikasitet të Lehtë 130lm / w, Ideal për të zëvendësuar tradicionale halid metalesh 400-750w, kursim energjie deri në 70% mbi jetëgjatësinë e produktit tonë. Është i përkryer për çdo vendndodhje të lagur ose të lagur. Reziston me ndryshk, korrozion, plasaritje dhe çdo goditje elektrike ose zjarre për shkak të lagështirës. Këto dritë me dritë të sheshtë janë ideale për aplikime në natyrë, siç janë stacionet e benzinës, garazhet e parkimit, nënkalimet, doganat e ngarkimit, depot, hyrjet, stacioni i shërbimit etj. seri tendësh është një zgjidhje premium. Duke prodhuar një vlerësim IP65 me një shtresë mbrojtëse për t'i bërë ballë korrozionit, tendenca e stacionit tonë të gazit do të shkëlqejë pa marrë parasysh kushtet mjedisore. Kjo seri ndriçon në mënyrë të barabartë stacionin e gazit, tunelin, garazhin dhe zonat e parkimit. Dizajni klasik i kësaj ndriçimi është i efektshëm dhe i qëndrueshëm. LEDs të jashtëzakonshëm të lartë të ndriçimit rezultojnë në nivele më të larta të dritës dhe kursime të konsiderueshme të energjisë. Efikasiteti i lartë 5000K, 80 + CRI LED të montuar në një bordin metalik të bërthamës metalike dhe lavamanit të ngrohjes prej alumini sigurojnë menaxhim optimal termik dhe jetëgjatësi.
Gas Station Light
Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim