Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
FU Ms. FU
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86--18318810054 Email:info@bbier.com
Home > Produkte > Stadium Lights > Stadiumi i Futbollit Lights
Shërbimi Online
FU
Kontaktoni Tani

Stadiumi i Futbollit Lights

Kategoritë e produkteve të Stadiumi i Futbollit Lights , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Stadiumi i Futbollit Lights , furnizuesit Ndriçimi i Gjykatës Tenis / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Dritat në terren të futbollit R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë Stadiumi i Futbollit Lights furnizuesit

Kjo dalje të lartë Football Stadium Lights   kanë një numër lumen prej 160,000 dhe një kënd rreze prej 60 gradë. Prodhimi i lartë 5000K Tennis Court Lighting është ideale për ndezjen e stadiumeve të mëdha dhe të objekteve sportive si gjykatat e basketbollit, fusha tenisi dhe fusha futbolli, apo zona të tjera të mëdha. Dritat e terrenit të futbollit janë ndërtuar me teknologji të patentuar që zgjasin 45,000+ orë, duke eliminuar nevojën për të zëvendësuar shpesh pajisjen tuaj. Duke zëvendësuar bulbs / fixtures HIP / HID / MH me 200W LED ju jeni duke reduktuar koston tuaj të energjisë elektrike deri në 80%. Kjo zonë e madhe Led Sports Field Lighting ka një Vlerësim të Mbrojtjes së Hyrjes prej 67, që do të thotë pluhuri i shtrënguar dhe i mbrojtur nga zhytja e ujit. Përbërja e qëndrueshme e këtij instalimi të udhëhequr në natyrë së bashku me vlerësimin IP67 siguron instalimin tuaj nuk do të japë në elementet. Ai ka garanci 5-vjeçare të pakufizuar.
Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim