Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
FU Ms. FU
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86--18318810054 Email:info@bbier.com
Home > Rreth nesh
Rreth nesh

Ndriçimi Shenzhen Bbier Co., ltd. Ajo u themelua në vitin 2008 LED Prodhimi Luminaires Organizata (Fabrika). Ndriçimi Bbier është një furnizues kryesor i ndriçimit LED me teknologji inovative të gjelbër. Ne jemi të specializuar në prodhimin e inovacionit të gjeneratës së ardhshme të ndriçimit LED. Të tilla si Led Corn Lights , Led Post Lartë Drita , Drita diellore Rruga , UFO Led Lartë Gjirin e Lehta , Led Parking Lot Light , Led Kati Light , L stacionit të gazit Light Canopy , Led Përmbytje Lehta dhe kështu me radhë.


Ndriçimi Bbier është i angazhuar për të ofruar zgjidhje të ndriçimit të cilësisë së lartë, të qëndrueshme dhe të gjelbër për tregun botëror të dritave LED.


Ne përqëndrohemi më shumë në shërbime Pra fabrika jonë ka futjen e pajisjeve të prodhimit deri tani ne hasies pajisje, Marking Laser Machine LOGO konsumatorit. Samsung LED makine SMD, makinë reflow bashkim dhe scraping saldim makine paste edhe integrimin llambë provë machnes etj Ata janë posaçërisht për manufactur llambë profesion sipas kërkesës tonë të konsumatorëve. Ne mund të bëjmë markë llambë konsumatori. Etj LOGO të gjitha llojet e inspektimit LED dhe pajisjet e testimit.


1.Profesionale nga viti 2012;
Punëtorët: 10-50 persona;
3.Market: Amerika e Veriut, Amerika e Jugut, Evropa, Afrika e Jugut, Lindja e Mesme
4. R & D, prodhimi, prodhuesi;
5 Certifikata: UL, CUL, ETL, RoHS, CE, TUV, ISO 9001: 2008 etj.
6. Import dhe eksport të drejtë: po, ne kemi eksportuar në mbi 200 vende, kanë përvojë të pasur të eksportit.
Produktet 7.New: mbi 5 lloj të ri / muaj, mund të personalizohet si OEM / ODM ose projektin e konsumatorit `s.
8.Produktet: Led pas dritë të lartë, dritë rrugë, dritë përmbytje, dritë të lartë gji, kits udhëhequr retrofit, drita misri, drita tendë, etj.
9.OEM & ODM: në dispozicion dhe do të japë më shumë zbritje, ne më shumë për të mbështeturLloji i biznesit : Manufacturer , Service , Trade Company

Gama e Produktit : LED Outdoor Lighting , Lighting Fixtures , Outdoor Lighting

Produktet / Shërbimi : Led drita misri , Led post dritën e sipërme , Drita diellore në rrugë , UFO-ja mbajti dritën e Lartë të Gjirit , Led Parking Lot Light , Këndi i Led Light Canopy

Punonjësit Gjithsej : 51~100

Kapital (Milion US $) : 1000000 RMB

Viti i themeluar : 2012

certifikatë : ISO9001 , CB , CCC , CE , EMC , ETL , FCC , RoHS , Test Report , TUV , UL

adresa e kompanise : 4/F Bldg 4 No. 37 KENGWEI AVE. , SHIYAN TOWN, BAOAN DIST., , Shenzhen, Guangdong, China

moreCompany Capacity
Kapaciteti tregtar

Informacion tregtar

Incoterm : FOB,CFR,CIF,EXW

Terms of Payment : L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union,Others

Koha mesatare e kalimit : Peak season lead time:One month
Off season lead time :Within 15 workday

Vëllimi vjetor i shitjeve (Milion US $) : US$50 Million - US$100 Million

Vëllimi vjetor i blerjes (Milion US $) : US$10 Million - US$50 Million

Informacion mbi eksportin

Përqindja e eksportit : 91% - 100%

Tregjet kryesore : Africa , Americas , Asia , East Europe , Europe , Middle East , North Europe , Oceania , Other Markets , West Europe , Worldwide

Nearest Port : Yantian,Shenzhen

Modaliteti i importit dhe eksportit: Kanë Licencë të Eksportit

    Numri i licencës së eksportit:

    03701174

    Emri i kompanisë së eksportit:

    Shenzhen Bbier Lighting Co., Ltd

Foto Licence:

Kapaciteti i prodhimit

Nr. I linjave të prodhimit :above 20

Nr i stafit të QC :5 -10 People

Shërbimet OEM të ofruara :yes

Madhësia e Fabrikës (Sq.meters) :3,000-5,000 square meters

Vendndodhja e fabrikës :4/F Bldg 4 No. 37 KENGWEI AVE. , SHIYAN TOWN, BAOAN DIST., Shenzhen Guangdong China

moreProduktet Kryesore
Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim