Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
FU Ms. FU
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86--18318810054 Email:info@bbier.com
Home > Produkte > Dritat e Lartë LED të Gjirit > 60w Led Lartë Gjiri i Gjirit > 5000K 110lm / w 60W instalime të udhëhequr nga përmbytjet në natyrë
5000K 110lm / w 60W instalime të udhëhequr nga përmbytjet në natyrë
5000K 110lm / w 60W instalime të udhëhequr nga përmbytjet në natyrë
5000K 110lm / w 60W instalime të udhëhequr nga përmbytjet në natyrë
5000K 110lm / w 60W instalime të udhëhequr nga përmbytjet në natyrë
5000K 110lm / w 60W instalime të udhëhequr nga përmbytjet në natyrë
 • 5000K 110lm / w 60W instalime të udhëhequr nga përmbytjet në natyrë
 • 5000K 110lm / w 60W instalime të udhëhequr nga përmbytjet në natyrë
 • 5000K 110lm / w 60W instalime të udhëhequr nga përmbytjet në natyrë
 • 5000K 110lm / w 60W instalime të udhëhequr nga përmbytjet në natyrë
 • 5000K 110lm / w 60W instalime të udhëhequr nga përmbytjet në natyrë

5000K 110lm / w 60W instalime të udhëhequr nga përmbytjet në natyrë

  Lloji i pageses: L/C,T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW
  Min. urdhër: 2 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Shkarko:

Info bazë

Numri i modelit.: BB-FL-60W-D

Color Temperature: Pure White

Lamp Body Material: Aluminum Alloy

Power: 90-99W

Projection Distance: 12-18m

ApplicationApplication: Park, Square, Factory, Garden

IP Rating: IP65

Certification: CE, ETL, RoHS

Operating Voltage: 110-240V

Input Voltage: 12V

LED Chips Brand: Philips Lumileds

Additional Info

paketim: 1PC / CTN

prodhimtari: 3000pcs per month

markë: Bbier

transport: Ocean,Air

Vendi i origjinës: CHINA

Aftësia e Furnizimit: 30,000pcs per month

certifikatë: ISO9001

Kodi HS: 9405409000

port: Shenzhen Shekou,Shenzhen Yantian

përshkrim i produktit

Bbier design i ri Led Flood Fixture 60 W ka rreth 6600lm dhe zëvendëson 175W MH HPS HID bulbs. Kjo pajisje e jashtme e udhëhequr nga përmbytjet përdor shoferin IC dhe voltazhi i hyrjes është 120VAC / 277VAC / 240VAC. Ju mund të përdorni këtë Led Flood Fixtures në 120VAC, 277VAC ose 240VAC. Prozhektor në natyrë përdoret alumini me presion të lartë me shpërndarje të shkëlqyeshme të nxehtësisë, për të siguruar LED dhe jetëgjatësi të qëndrueshme të shoferit. Llamba jonë e përmbytjeve është IP66 i papërshkueshëm nga uji për lokacionin e lagësht dhe motit të keq Kjo natyrë udhëhequr përmbytje instalime vjen me 180 shkallë grusht rregullueshme, që mund të vendoset në pothuajse çdo kënd për një më të gjerë dritat e përmbytjeve coverage.Our 60W janë ideale për kopshtin, oborrin, peizazhin, tabelat, ndërtimin e murit të jashtëm, oborrin e shtëpisë etj.Rendi i paracaktuar: (Parametër)

Wattage
 60W
Colour Temperature
 5000K
Input Voltage
 100-277VAC
Beam Angle  120 degree
Certificate  ETL CE ROHS  Listed                                                                                                             
Remark:  If you Want to ordering others Parameter. When you write address remark the Special Parameter into [ORDER NOTES"Security Flood Lights

DETAJET E PLOTË:

Wattage

60W

Luminous Flux

110lm/w; Total 6600lm

Light source

3030 SMD LED

Input Voltage

100-277VAC

Installation

Wall Mount/adjustable knuckle

Cetification

CE ROHS 

Model Noumber

BB-FL-60W-D

Colour Temperature

2700K SW / 3000K WW / 4100K NW / 5000K DW / 5700K CW

Power Factor

>0.95

Beam Angle

120 degree

Color Rendering Index (CRI)

>85
LED Emitter Life

50,000 hours

Operating Temperature

-40°C ~ 45°C

IP rate IP65

Warranty

5 years

Application

New slim version design, wireless remote control optional, 130lm/w, replace 300w-1000w metal halide & high pressure sodium, perfect fixture for street road, packing lot, roadways, car dealerships, shopping mall and parks.

Kategoritë e Produktit : Dritat e Lartë LED të Gjirit > 60w Led Lartë Gjiri i Gjirit

Email tek ky furnizues
 • Ms. FU
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim