Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
FU Ms. FU
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86--18318810054 Email:info@bbier.com
Home > Produkte > Dritat e Lartë LED të Gjirit > 60w Led Lartë Gjiri i Gjirit > 60W Magazina Ndriçimi Lartë Gjysma Led 7800lm
60W Magazina Ndriçimi Lartë Gjysma Led 7800lm
60W Magazina Ndriçimi Lartë Gjysma Led 7800lm
60W Magazina Ndriçimi Lartë Gjysma Led 7800lm
60W Magazina Ndriçimi Lartë Gjysma Led 7800lm
60W Magazina Ndriçimi Lartë Gjysma Led 7800lm
 • 60W Magazina Ndriçimi Lartë Gjysma Led 7800lm
 • 60W Magazina Ndriçimi Lartë Gjysma Led 7800lm
 • 60W Magazina Ndriçimi Lartë Gjysma Led 7800lm
 • 60W Magazina Ndriçimi Lartë Gjysma Led 7800lm
 • 60W Magazina Ndriçimi Lartë Gjysma Led 7800lm

60W Magazina Ndriçimi Lartë Gjysma Led 7800lm

  Lloji i pageses: L/C,T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW
  Min. urdhër: 2 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: BB-GKD-60W-E-DR3

Color Temperature: Pure White

Lamp Body Material: Aluminum

Power: 100W, 60W

Usage: Warehouse

Lifespan: ≥50000H

IP Rating: IP65

Certification: CE, ETL, FCC, RoHS

Beam Angle: 120°

LED Chips: Epistar

Luminous Efficacy: 130lm/W

Operation Temp.: -40 To +45℃

CCT: 5000K

CRI: 85

Life Span: 50,000 Hours At 25℃

Voltage: 100-277VAC/50-60HZ

IP: 65

Mounting: Hook Install

Color: Black

Additional Info

paketim: 1pc / CTN

prodhimtari: 50000pcs/month

markë: BBIER

transport: Ocean,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 50000pcs/month

certifikatë: iso9001

Kodi HS: 9405409000

port: Yantian,Shenzhen

përshkrim i produktit

Raundi Depot Ndriçimi Regjistrimet Led lejon përdorim të madh në magazina, ambiente të shitjes me pakicë, ambiente prodhimi, palestra, burgje, doke ngarkimi dhe çdo fushë tjetër të madhe të hapur. Ky Regjistrim i Magazinave të Magazinës është i disponueshëm për montim në shtyllë, tavan ose mur. Magazina jonë Magazina Ndriçimi i Lartë ofron 130 lumen për vat që garanton kursim të energjisë dhe një hapësirë ​​të ndritshme të ndriçuar. Me një jetë 50.000+ (L70) + orë të vlerësuarat, kjo do të thotë që nuk do të ndryshoni llampat dhe ballastet për 12+ vjet në ndriçimin tuaj në depo, nëse pajisjet tuaja janë të ndezura 12 orë në ditë, 365 ditë në vit. Çaktivizohet dhe çaktivizohet menjëherë, duke e bërë ndriçimin e magazinës të departamentit të lëvizjes të përsosur për sensorë të levizjes. Metal Halide duhet 30 minuta për t'u kthyer përsëri. Ndriçimi ynë i magazinës për shitje është i përkryer për zonat e sigurisë së lartë ku keni nevojë për dritat në çast.Rendi i paracaktuar: (Parametër)

Wattage
 60W
Colour Temperature
 5000K
Input Voltage
100-277VAC
Beam Angle
120°
Cetification
ETL DLC CE ROHS  Listed                                                                                                              
Remark:  If you Want to ordering others Parameter. When you write address remark the Special Parameter into [ORDER NOTES"

Specfication Sheet :DownLoadDETAJET E PLOTË:

Wattage

60W

Luminous Flux

7800lm

Light source

3030 SMD LED

Input Voltage

100-277VAC

Lumen

130lm/w

Cetification

DLC, ETL, SAA, TUV,CE ,ROHS,LM79 ,LM80 

Model Noumber

BB-GKD-60W-E-DR3

Colour Temperature

2700K SW / 3000K WW / 4100K NW / 5000K DW / 5700K CW

Power Factor

>0.95

Beam Angle

 60°/ 90°/120° 

Color Rendering Index (CRI)

>75
LED Emitter Life

50,000 hours

Operating Temperature

-40°C ~ 45°C

IP rate  IP65

Warranty

3 years

Application

Replacement for Induction lamps metal halide or HID lamp,pure aluminum heat sink,great solution for big commercial spaces that need maximum brightness at lower costs.for workshop,warehouse,

Indoor stadium,factories,stockrooms,supermarkets,gyms,gas stations,warehouses,and other places that may need lighting.


Warehouse Lighting Fixtures Led (5)

Warehouse Lighting High Bay (2)

Warehouse Lighting Fixtures Led (6)

Warehouse Lighting High Bay (3)

Warehouse Lighting Fixtures Led (7)

warehouse dock lighting

warehouse dock lighting

warehouse lighting for sale

warehouse lighting for sale

warehouse lighting motion sensor

warehouse lighting motion sensor

warehouse emergency lighting

warehouse lighting solutions

warehouse exterior lighting

warehouse lighting design

led warehouse lighting uk

warehouse lighting controls


Kategoritë e Produktit : Dritat e Lartë LED të Gjirit > 60w Led Lartë Gjiri i Gjirit

Email tek ky furnizues
 • Ms. FU
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim