Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
FU Ms. FU
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86--18318810054 Email:info@bbier.com
Home > Produkte > Dritat e Lartë LED të Gjirit > 60w Led Lartë Gjiri i Gjirit
Shërbimi Online
FU
Kontaktoni Tani

60w Led Lartë Gjiri i Gjirit

Kategoritë e produkteve të 60w Led Lartë Gjiri i Gjirit , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Led Lights Bay , furnizuesit 60 Watt Led Lights Lartë Gjirit / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të 60W Led Lights lartë gjirin R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë 60w Led Lartë Gjiri i Gjirit furnizuesit

60w Led High Bay Light ka Ndriçimi i hollë Super Bright Commercial Bay me Lens Fresnel. 60W Led Bay Lights janë ideale për përdorime të ndryshme komerciale dhe rezidenciale dhe është një zëvendësim i drejtpërdrejtë për pajisjet e kaluara HID / MH / HPS. 60W Led Lights lartë gjirin   kanë një trup prej alumini të hedhur me vernik me finish të zi. Dizajni i trupit të instalimeve përmban një ndërtim të ri të rrjetit që siguron efekt të madh të shpërndarjes së nxehtësisë dhe bën efikasitetin e ftohjes ideale .

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim