Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
FU Ms. FU
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86--18318810054 Email:info@bbier.com
Home > Produkte > LED dritë me kanate > 60w Led Light Canopy
Shërbimi Online
FU
Kontaktoni Tani

60w Led Light Canopy

Kategoritë e produkteve të 60w Led Light Canopy , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Led dritat e kanalit për stacionin e benzinës , furnizuesit Regjistrimi i dritës së tendës / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Regjistrimet e Led Canopy R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë 60w Led Light Canopy furnizuesit

Dritë jonë 60w Led Canopy është vlerësuar për 50,000 orë jetë, Led Canopy Lights Për stacionin e gazit është materiale me cilësi të lartë llambë të sigurojë zonë të gjerë të mirë për shpërndarjen e ngrohjes. tonë   Regjistrimi i dritës së tendës është ideale për të sjellë shkëlqim në shumë paketim, shtëpi, ndërtesë dyqani, korridor, aplikim të ndriçimit të derës së sipërme. Regjistrimet e Led Canopy   janë me pllakë në anën e pasme të pajisjes, e lehtë për t'u instaluar. Instalimi ynë i tendës mbulohet nga garancioni ynë i pakufizuar pesëvjeçar.
Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim