Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
FU Ms. FU
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86--18318810054 Email:info@bbier.com
Home > Produkte > Drita diellore në rrugë > Drita diellore 30w
Shërbimi Online
FU
Kontaktoni Tani

Drita diellore 30w

Kategoritë e produkteve të Drita diellore 30w , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Të gjitha në një dritë diellore , furnizuesit Dritat e parkimit diellor / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Drita Diellore e Rrugës 30W R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë Drita diellore 30w furnizuesit

30W Rruga e Diellit Rruga me telekomandë, Kalendari Automatik Dita / Nata Përfshin shtyllën e montimit Integron të gjithë komponentët brenda një trupi të strehimit. Të gjitha në një Rrugë Diellore Rruga është një sistem diellor i pavarur i përbërë nga një shtyllë, një baterinë, një modul fotovoltaik dhe një ndriçues LED ose CFL. Një bateri e fuqishme inbuilt siguron tonë   Dritat e parkimit diellor mund të kandidojë për 30 orë pas vetëm 6 orësh në diell - kjo është ideale për mjedisin miqësor .
Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim