Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
FU Ms. FU
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86--18318810054 Email:info@bbier.com
Home > Produkte > Dritë Troffer > 2x4 Dritat Troffer
Shërbimi Online
FU
Kontaktoni Tani

2x4 Dritat Troffer

Kategoritë e produkteve të 2x4 Dritat Troffer , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, 2X4 Led Troffer , furnizuesit Regjistrimi i dritës 2X4 / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të 2X4 Troffer R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë 2x4 Dritat Troffer furnizuesit

2x4 Dritat Troffer jep ndriçim intensiv me cilësi të lartë duke përdorur më pak energji sesa troffers tradicionale fluoreshente.Beautiful 2X4 Led Troffer është e mundur në çdo mjedis komercial me dritat e trofereve fluoreshente të zhytur.LED Troffers janë lloji i përsosur i ndriçimit të brendshëm për të spikuar disponimet e mirë, çdokush në zyra, shkolla, shitje me pakicë dhe spitale. Bbier është prodhuesi i Troffer Light   e cila ofron një shumëllojshmëri të fuqisë, temperaturën e kelvinit dhe stilet e lenteve kështu që është e lehtë të blini panele LED të sheshtë dhe dritat e trofeve që përshtaten më mirë me aplikimin tuaj të ndriçimit. Regjistrimi i dritës LED 2X4 është një zgjidhje e përsosur e ndriçimit për aplikimet e brendshme si ndriçimi i zyrave, klasat, dyqanet, lobet, zonat e pritjes, spitalet.
Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim