Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
FU Ms. FU
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86--18318810054 Email:info@bbier.com
Home > Produkte > Dritë Troffer > 2x2 Dritat Troffer
Shërbimi Online
FU
Kontaktoni Tani

2x2 Dritat Troffer

Kategoritë e produkteve të 2x2 Dritat Troffer , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, 2X2 Ndriçim i Lehte , furnizuesit Dritat 2X2 Troffer / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Kit 2X2 Troffer Led Retrofit Kit R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë 2x2 Dritat Troffer furnizuesit

Marrja e ndriçimit të duhur në një hapësirë ​​tregtare mund të jetë e ndërlikuar. Megjithatë, me zgjedhjen tonë të recessed 2x2 ts Troffer ligh , është e lehtë. 2X2 ynë i lehtë Ndeshje për ndriçimin e ndriçuar është e madhe për aplikimet komerciale . Me 2X2 Troffer Led Retrofit Kit , ju mund të akomodoni një varg cilësish dhe të pajisni hapësirën tuaj me dritë të butë të bardhë që është e fuqishme . tonë   2X2 Led Troffer Retrofit Kit siguron CRI të lartë (Indeksi i Rendimentit të Ngjyrave) dhe konsum të ulët të energjisë.
Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim