Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
FU Ms. FU
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86--18318810054 Email:info@bbier.com
Home > Produkte > Ndërrimi i Halidit me Metal > Ndërrimi i halidit të metalit 250w
Shërbimi Online
FU
Kontaktoni Tani

Ndërrimi i halidit të metalit 250w

Kategoritë e produkteve të Ndërrimi i halidit të metalit 250w , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Llambë halide metali , furnizuesit Ndërrimi i halidit të metalit 250W / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Led 250 Watt R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë Ndërrimi i halidit të metalit 250w furnizuesit

Ndërrimi i halideve të metalit 250w mund të zëvendësojë llambat e fshehura deri në 250W HID. Teknologjia e avancuar Active Cooling përmirëson performancën termike dhe siguron prodhimin më të lartë të dritës së bashku me jetëgjatësinë më të madhe dhe jetën e shoferit kundrejt llambave të kufizuara për ftohje pasive. Ndërrimi i halidit të metalit 250W është testuar nga ETL nën 1598C që siguron që pajisja e montuar retrofitted mban cerfication sigurisë si dhe të miratuara nga ETL për fixtures mbyllur. Llambë e udhëhequr nga halide metalike 250W jeta e jetës është 50,000 orë e vlerësuar me jetë LED (mbështetur nga raportet LM80 dhe IES), Metal Halide Lamp gjithashtu ka 5 vjet Garanci të Kufizuar.
Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim