Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
FU Ms. FU
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86--18318810054 Email:info@bbier.com
Home > Produkte > Zëvendësimi i fshehur i fshehur > 250 Watt HID Led Ndërrimi
Shërbimi Online
FU
Kontaktoni Tani

250 Watt HID Led Ndërrimi

Kategoritë e produkteve të 250 Watt HID Led Ndërrimi , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Ndërrimi i halideve të metalit , furnizuesit 250 Watt Hid Led Ndërrimi / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Ndërrimi i Mbulimit të Mbuluar me 250W R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë 250 Watt HID Led Ndërrimi furnizuesit

Bbier ofrojnë 250 Watt fshehėn Led zëvendësim për të zëvendësuar për / llambat konvencionale fshehėn MH / HPS, të tilla si post të lartë, paketë mur, drita kulm, gjirin ulët dhe instalime të lartë gji, etj Kjo Metal Halide Led Zëvendësimet ka   i lartë   lumen arrijnë 130lm / W, zëvendëson deri në 250W bulbs traditonal, duke ofruar shpërndarjen e uniformuar të dritës prej 360 gradësh. 250W Hid Led Replacement është një alternativë me kosto efektive për një ndryshim të përshtatshëm të plotë për zgjidhjen e ndriçimit retrofit, konsumin e energjisë më të ulët, kursim më shumë energji.

Shoferi i brendshëm i 250W Hid Led Lamp përdor kondensatorët Rubycon për një jetë të gjatë të pajisjes dhe është shofer i izoluar plotësisht me vazo me Dow Corning termike dhe mund të përdoret në instalime të mbyllura. 250 Watt HID Led Retrofit është në dispozicion në 5000k që është një dritë e bardhë e ndritshme.250 Watt HID Led Replacement

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim