Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
FU Ms. FU
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86--18318810054 Email:info@bbier.com
Home > Produkte > Drita diellore në rrugë > Drita diellore 20w > Dritat polare me dritë diellore me fuqi 25W
Dritat polare me dritë diellore me fuqi 25W
Dritat polare me dritë diellore me fuqi 25W
Dritat polare me dritë diellore me fuqi 25W
Dritat polare me dritë diellore me fuqi 25W
Dritat polare me dritë diellore me fuqi 25W
 • Dritat polare me dritë diellore me fuqi 25W
 • Dritat polare me dritë diellore me fuqi 25W
 • Dritat polare me dritë diellore me fuqi 25W
 • Dritat polare me dritë diellore me fuqi 25W
 • Dritat polare me dritë diellore me fuqi 25W

Dritat polare me dritë diellore me fuqi 25W

  Çmimi i njësisë: USD 83 - 85 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW
  Min. urdhër: 1 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 5 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: BB-LD-ST-25W

Light Source: LED Lamp

Lamp Body Material: Aluminum Alloy

Light Type: Solar

Color Temperature: Pure Wihte

Technics: Painted Matte

Illumination Time: 12h

Cell Type: Ni-MH Battery

Charging Time (H): 6

Usage: Garden, Street

IP Rating: IP65

Certification: CE, RoHS

Voltage: 12/24V

With Light Source: With Light Source

Working TEMP( ℃ ): -20~+60℃

Colour Temperature: 5000k

Charge Time(by Sun): 6-7hours (with Enough Strong Shine)

Discharge Time: Full Power 12 Hours

Certifications: ISO/CCC/CE / ROHS

Power: 21W-30W

Battery Type:: Lithium Battery 12.6V,12AH

Wattage: 25w

Solar Panel Max Power: 15V/30W Silicon Solar Cell

Mounting Height: 4-5m

Net Weight: 6kg

Additional Info

paketim: 1pc / CTN

prodhimtari: 5000pcs/month

markë: BBIER

transport: Ocean,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 500pcs a week

certifikatë: ISO9001

Kodi HS: 9405409000

port: Yantian

përshkrim i produktit

Brier Solar Lamp Llambë 25w është 110lm / w dhe 275 0 Lumen. Ky polak diellor në Rrugën e Diellit ka kohë pune dhe ngarkim të shpejtë. Koha Akuza e diellore tonë Powered Street Lights është 6-7 orë (me diell mjaft e fortë dhe koha e shkarkimit është rreth kompetencë të plotë 12 orë. Kjo Battery Lloji i diellore postin tonë llambë rrugë është baterinë litium bateri litium 12.6V, 12AH dhe paneli diellor Fuqia maksimale është 15V / 30W. Lartësia në rritje (m) për këtë llambë kopshti diellore 25w është 4-5m. Kjo dritë diellore e udhëhequr nga rruga është e miratuar ISO / CCC / CE / ROHS dhe 3 vjet garanci. Ndriçimi ynë i parkimit të diellit për diell mund të montohen në mur ose të varen në shtylla.

Rendi i paracaktuar: (Parametër)

Wattage
25W
Colour Temperature
5000K
Solar panel Max power:
15V/30W  (high efficiency silicon solar cell )
Mount (pole not included)
Pole mount/wall mount
Dimmable  No                                                                                                                                          
Remark:  If you Want to ordering others Parameter. When you write address remark the Special Parameter into [ORDER NOTES"

Specfication Sheet :DownLoad


Solar Street Lamp


DETAJET E PLOTË:

Wattage   

25W

Luminous Flux 

110lm/w; Total 2750lm

Light source 

 SMD LED       

Working TEMP( ℃ )

-20~+60℃

Battery Type:

 lithium battery 12.6V,12AH

Charge time(by sun):

 6-7hours (with enough strong shine)

Discharge time:

Full power 12 hours ( save mode >20hours )

Model Noumber

BB-LD-ST-25W

CCT (k):

2800k-6000k

Solar panel Life time:

25 years

Color Rendering Index (CRI)

>85
LED Emitter Life

50,000 hours

Mounting height(m):

5-6m

The Dimensions
670*320*50mm

Warranty

3 years

Application

Area Lighting/ Street Lighting/ Road Lighting etc-


Solar Street Lamp (1)

Solar Street Lamp (2)

Solar Street Lamp (3)


Solar Street Light Pole

Solar Powered Street Lights

solar street lamp post

solar garden lampssolar led street lightsolar powered parking lot lightssolar panel street light

Kategoritë e Produktit : Drita diellore në rrugë > Drita diellore 20w

Email tek ky furnizues
 • Ms. FU
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim