Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
FU Ms. FU
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86--18318810054 Email:info@bbier.com
Home > Produkte > Drita diellore në rrugë > Drita diellore 20w > 15Watt të gjitha në një dritë diellore
15Watt të gjitha në një dritë diellore
15Watt të gjitha në një dritë diellore
15Watt të gjitha në një dritë diellore
15Watt të gjitha në një dritë diellore
15Watt të gjitha në një dritë diellore
 • 15Watt të gjitha në një dritë diellore
 • 15Watt të gjitha në një dritë diellore
 • 15Watt të gjitha në një dritë diellore
 • 15Watt të gjitha në një dritë diellore
 • 15Watt të gjitha në një dritë diellore

15Watt të gjitha në një dritë diellore

  Çmimi i njësisë: USD 77.7 / Bag/Bags
  Lloji i pageses: T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,EXW
  Min. urdhër: 1 Bag/Bags
  Koha e dërgimit: 5 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: BB-LD-ST-15W

Power Supply: Solar

Color Temperature: Cool White

Lamp Body Material: Aluminum

Power: 15w

Application: Square, Highway, Garden

IP Rating: IP65

Certification: CE, FCC, RoHS

Input Voltage: 12v

With Light Source: With Light Source

LED Chips Brand: Epistar

Wattage: 15W

Colour Temperature: 6000k

Solar Panel Max Power: 10V/15W (high Efficiency Imported Silicon Solar Cell )

Mount (pole Not Included): Standard Wall Mount As Picture

Dimmable: No

Luminous Flux: 110lm/w; Total 1650lm

Light Source: SMD Led

Working TEMP( ℃ ): -20~+60℃

Battery Type:: Lithium Battery 4.2V,15.4AH

Charge Time(by Sun):: 6-7hours (with Enough Strong Shine)

Additional Info

paketim: 1pc / CTN

prodhimtari: 500

markë: BBIER

transport: Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 500pcs a week

certifikatë: iso9001

port: Shenzhen

përshkrim i produktit

Të gjitha në një dritë diellore , 100-110 lm / w, udhëheqës i dritës së udhëhequr nga philips me shkëlqim të lartë, bateri litiumi 4.2V, 15.4AH, fuqia 15w, 1650lm, llamba e lartë e ndriçimit Philips, bateria e litiumit 4.2V, 15.4AH. Drita diellore e dritës 15Watt ka 6 orë Kohë ngarkimi, dizajn integrues, i lehtë për t'u kryer. Dizajni i dritës së dritës diellore vjen nga frymëzimi dhe fuqia e universit, kombinuar pjesët më të mira të kursimit të energjisë-panelin diellor, llambën e udhëhequr dhe baterinë speciale. Me ndihmën e kontrollorit dhe sensorit PIR, ajo realizon funksionet e shkëlqimit të lartë me energji të ulët, jetëgjatësi të gjatë dhe mirëmbajtje të lirë. Në të njëjtën kohë, 15Watt Street Light është shumë i përshtatshëm për të transportuar dhe instaluar. Është një nga produktet më të mira të patentave të kompanisë sonë. STRUKTURA, MATERIALE DHE TIPARET:

Tipari kryesor:
1. Rruga e udhëhequr nga diell mund të funksiononte pa diell
2. Të gjitha në një kopsht diellor dhe dritat e rrugës, produkte të reja shpikje patentë
3. Dizajni i integrimit, vendosni panelin diellor, Led llambë, bateri dhe cotroller të gjitha në një kuti, pa ndonjë kabllo 4. Lehtë për të transportuar, instaluar dhe mirëmbajtur
5. Me bateri litium-jon LiFePO4 për të siguruar jetëgjatësi më të gjatë
6. Me teknologjinë induksion infra të kuqe të trupit të njeriut
7. Klasa e mbrojtjes IP65, e sigurt dhe e besueshme
8. Me idenë e dizajnit modular, i përshtatshëm për instalimin, mirëmbajtjen dhe riparimin
9. Përdorimi i aliazh alumini si material kryesor i trupit, me rezistencë të mirë të ndryshkut dhe korrozionit
10. Drita diellore e dritës ka cilësi të lartë të çmimit më të mirë të garantuar 10W 15W 25W 30W 40W 50W në natyrë Diell LED dritë rruge / drita diellore e dritës së rrugësRendi i paracaktuar: (Parametër)

Wattage
15W
Colour Temperature
 6000K
Solar panel Max power:
 10V/15W  (high efficiency imported silicon solar cell )
Mount (pole not included)
 Standard wall Mount as picture
Dimmable  No                                                                                                                                          
Remark:  If you Want to ordering others Parameter. When you write address remark the Special Parameter into [ORDER NOTES"

Specfication Sheet :DownLoadDETAJET E PLOTË:

Wattage   

15W

Luminous Flux 

110lm/w; Total 1650lm

Light source 

 SMD LED       

Working TEMP( ℃ )

-20~+60℃

Battery Type:

 lithium battery 4.2V,15.4AH 

Charge time(by sun):

 6-7hours (with enough strong shine)

Discharge time:

Full power 12 hours ( save mode >20hours )

Model Noumber

BB-LD-ST-15W

CCT (k):

2800k-7000k

Solar panel Life time:

25 years

Color Rendering Index (CRI)

>85
LED Emitter Life

50,000 hours

Mounting height(m):

4-5m

The Dimensions
 460*225*50mm

Warranty

 3 years

Application

Area Lighting/ Street Lighting/ Road Lighting etc-

15Watt Solar Street Light15Watt Solar Street Light15Watt Solar Street Light15Watt Solar Street Light15Watt Solar Street Light

15Watt Street Light 15Watt Street Light 15Watt Street Light (6)15Watt Street Light

Kategoritë e Produktit : Drita diellore në rrugë > Drita diellore 20w

Email tek ky furnizues
 • Ms. FU
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim