Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
FU Ms. FU
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86--18318810054 Email:info@bbier.com
Home > Produkte > Drita diellore në rrugë > Drita diellore 20w
Shërbimi Online
FU
Kontaktoni Tani

Drita diellore 20w

Kategoritë e produkteve të Drita diellore 20w , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Llambë me energji diellore , furnizuesit Drita Diellore e Rrugës 20W / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Rruga diellore R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë Drita diellore 20w furnizuesit

Drita diellore 20w   produktet mund të furnizohen me Pir Sensors. Llambë me energji diellore me telekomandë, kaloni automatik Dita / Nata Përfshin shtyllën e montimit Integron të gjithë komponentët brenda një trupi të strehimit . Të gjitha-në-një Solar Powered LED 20W Rruga diellore ndriçimi : Sistemi i ndriçimit të rrugëve diellore është një dizajn inovativ që përfshin një sistem të prodhimit të energjisë me energji diellore .
Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim