Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
FU Ms. FU
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86--18318810054 Email:info@bbier.com
Home > Produkte > LED Dritë Përmbytje > 200w ndriçoi drita e përmbytjes
Shërbimi Online
FU
Kontaktoni Tani

200w ndriçoi drita e përmbytjes

Kategoritë e produkteve të 200w ndriçoi drita e përmbytjes , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, 200W Led Flood Light , furnizuesit 200W Led Flood Light Outdoor / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Dritat e Leduara të Larta të Larta 200W R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë 200w ndriçoi drita e përmbytjes furnizuesit

200w ndriçoi drita e përmbytjes gjithashtu vjen me një Kllapë të Rregullueshme të Montimit për të lejuar mundësi shtesë në rritje. 200W Led Flood Light Outdoor siguron performancë të lartë, jetëgjatësi dhe kursim të energjisë në një instalim të thjeshtë, jo-frills konvencionale. Kjo Led High Bay Lights 200W sjell teknologjinë më të fundit LED të ngurta shtetërore në treg me përdorimin e patentës sonë në pritje të teknologjisë Helios, e cila siguron një ndriçim të vërtetë që përjeton pamjen dhe ambientin. 200 Watt Led Bulb është projektuar për të ndriçuar jo vetëm një shumëllojshmëri hapash, por gjithashtu mund të përdoret si tipar i lehtë i theksit për të gjitha llojet e shtëpive dhe ndërtesave.
Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim