Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
FU Ms. FU
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86--18318810054 Email:info@bbier.com
Home > Produkte > Dritat e Lartë LED të Gjirit > 200 Watt udhëhequr dritën e Lartë të Gjirit > UFO industrial 200W udhëhequr nga Regjistrimet e Lartë të Gjirit të Gjirit
UFO industrial 200W udhëhequr nga Regjistrimet e Lartë të Gjirit të Gjirit
UFO industrial 200W udhëhequr nga Regjistrimet e Lartë të Gjirit të Gjirit
UFO industrial 200W udhëhequr nga Regjistrimet e Lartë të Gjirit të Gjirit
UFO industrial 200W udhëhequr nga Regjistrimet e Lartë të Gjirit të Gjirit
UFO industrial 200W udhëhequr nga Regjistrimet e Lartë të Gjirit të Gjirit
 • UFO industrial 200W udhëhequr nga Regjistrimet e Lartë të Gjirit të Gjirit
 • UFO industrial 200W udhëhequr nga Regjistrimet e Lartë të Gjirit të Gjirit
 • UFO industrial 200W udhëhequr nga Regjistrimet e Lartë të Gjirit të Gjirit
 • UFO industrial 200W udhëhequr nga Regjistrimet e Lartë të Gjirit të Gjirit
 • UFO industrial 200W udhëhequr nga Regjistrimet e Lartë të Gjirit të Gjirit

UFO industrial 200W udhëhequr nga Regjistrimet e Lartë të Gjirit të Gjirit

  Lloji i pageses: L/C,T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW
  Min. urdhër: 2 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: BB-GKD-200W-E-DR1

Color Temperature: Pure White

Color: Nature White, Black

Lamp Body Material: Aluminum Alloy

Usage: Warehouse

Lifespan: ≥50000H

IP Rating: IP65

Certification: CE, ETL, FCC, RoHS

Beam Angle: 120°

LED Chips: Philips Lumileds

Luminous Efficacy: 130lm/W

Operation Temp.: -40 To +45℃

CCT: 5000K

CRI: 85

Life Span: 50,000 Hours At 25℃

Voltage: 100-277VAC/50-60HZ

IP: 65

Mounting: Hook Install

Power: 200W, 200W

Additional Info

paketim: 1pc / CTN

prodhimtari: 50000pcs/month

markë: BBIER

transport: Ocean,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 50000pcs/month

certifikatë: ISO9001

Kodi HS: 9405409000

port: Yantian,Shenzhen

përshkrim i produktit

Led UFO High Light Bay Light 200w ka performancë të lartë lumen dhe mburret me mbi 130 LPW në paketat lumen më efikase. Vendosja unike e motorrit të lehta e bën vendosjen e sensorit një fllad. 200W Industriale Led Lartë Gjirit Light zëvendësojë halide metalike ekzistuese 600W duke përmirësuar prodhimin e dritës dhe efikasitetin. Vlerësimi i Vendit të Lagjeve lejon sallonet IP65 të magazinave tona për fleksibilitet maksimal të vendosjes. 200W High Bay Led Fixtures siguron 26,000 lumens 4000K dritë të bardhë të ditës. Ky dritë e magazinës së lartë të gjirit është e përkryer për përdorim në depot, objektet prodhuese, kafeteritë, auditorët dhe gjimnazet.
Rendi i paracaktuar: (Parametër)

Wattage
 120W
Colour Temperature
 5000K
Input Voltage
100-277VAC
Beam Angle
120°
Cetification
ETL DLC CE ROHS  Listed                                                                                                              
Remark:  If you Want to ordering others Parameter. When you write address remark the Special Parameter into [ORDER NOTES"

Specfication Sheet :DownLoad

DETAJET E PLOTË:

Wattage

200W

Luminous Flux

26000lm

Light source

3030 SMD LED

Input Voltage

100-277VAC

Lumen

130lm/w

Cetification

DLC, ETL, SAA, TUV,CE ,ROHS,LM79 ,LM80 

Model Noumber

BB-GKD-200W-E

Colour Temperature

2700K SW / 3000K WW / 4100K NW / 5000K DW / 5700K CW

Power Factor

>0.95

Beam Angle

 60°/ 90°/120° 

Color Rendering Index (CRI)

>75
LED Emitter Life

50,000 hours

Operating Temperature

-40°C ~ 45°C

IP rate  IP65

Warranty

3 years

Application

Replacement for Induction lamps metal halide or HID lamp,pure aluminum heat sink,great solution for big commercial spaces that need maximum brightness at lower costs.for workshop,warehouse,

Indoor stadium,factories,stockrooms,supermarkets,gyms,gas stations,warehouses,and other places that may need lighting.


Led UFO High Bay Light

Led UFO High Bay Light

Led UFO High Bay Light

Led UFO High Bay Light

Led UFO High Bay Light

Led UFO High Bay Light

Led UFO High Bay Light

Led UFO High Bay Light

Led UFO High Bay Light

Industrial Led High Bay Light

Industrial Led High Bay Light

Industrial Led High Bay Light

Industrial Led High Bay Light

Industrial Led High Bay Light

High Bay Led Fixtures

High Bay Led Fixtures

High Bay Led Fixtures

High Bay Led Fixtures


Kategoritë e Produktit : Dritat e Lartë LED të Gjirit > 200 Watt udhëhequr dritën e Lartë të Gjirit

Email tek ky furnizues
 • Ms. FU
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim